Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is így bánna az apjával...

Más is így bánna az apjával ha így nőttek volna fel? Többi lent

Figyelt kérdés
Apám már 57 éves, de szinte semmit nem nevelt bennünket (engem es bátyám), allandoan a börtönt járta, a sajátbfiát is lecsukatta a családot mindig terrorizalta anyamat es batyamat ütötte - verte.... Es most hogy szabadult 6 evrol legutobb, megint fel akarna torni a csaladba, ugyan azt az eletvitelt akarna folytatni mint mikor kicsik voltunk, a gyerekeitol el sajnál mindent, soha nem dolgozott hozza rakom... Es o elo akarja magat adni, hogy mennyit nevelt minket meg ő etetett minket, meg hogy mi milyen halatlanok vagyunk, mivel en es a testvérem utaljuk, soha nem beszelunk vele egy szot sem, ha beszelunk vele abbol is csak a csunya szitkozodasok mennek,hogy ő elvagja a torkom es hogy egy b* k**** vagyok... Egyertelmuen enis ilyen stillusba valaszolok vissza.... Önző volt vilag életében egy nagy nulla.... (anyam pedig még ellenünk is fordul ha vitára kerul a sor, koltozzek el stb neki az a lenyeg, hogy a draga latos ura mellette legyen,teljes lelki nyomorekok lettek a gyerekei es egyszeruen nem ismerik el hogy miattuk még mi vagyunk a szar emberek... Nos,mas is utálná az apját vagy csak mi vagyunk igy vele?

2017. ápr. 4. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Anyád nem normális, de meg is érdemli a zsák a foltját.

Hogy te olyan vagy apáddal, amilyen, megértem, és igazad vad. Minek tovább bólogatni a hülyeségeihez. Teljesen jogos, hogy nem vagy rá kíváncsi és nem akarod, hogy az életed tovább szennyezze és ennek hangot is adsz, kiállsz magadért. A legjobb, amit tehetsz, hogy elköltözöl jó messzire, felépíted az életed és apádat kizárod.

2017. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
"Egyertelmuen enis ilyen stillusba valaszolok vissza" - ez a stílus már egyértelműen téged minősít. Nem különb, mint apád stílusa. Én ignorálnám, vagy elköltöznék. Kapcsolatot nem muszáj tartani, de parasztnak sem kell lenni.
2017. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kedves elso koszonom a valaszod :) MASODIK!! miert ha le hord mindennek meg is kellene koszonnom??? Vagy evekig terrorba kellett elnem es most is hallgassak neki es bologassak mint egy kiskutya???
2017. ápr. 4. 13:07
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Olvasni, vagy szöveget értelmezni nem tudsz? Mondtam: ignorálnám! Nem ismered a szót, vagy mi? Ha neked ez a stílusod, akkor "ugass" csak vissza alpári módon, az ugye sokkal jobb, mint figyelmen kívül hagyni.
2017. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
10%

2. válaszoló. Ezek szerint, ha pl. téged sértegetnek, pl. a semmiért elkezd lekezelően beszélni veled pofavágások között a pénztáros, akkor te csöndben bólogatsz és továbbállsz? Na ugye, hogy nem! Viszont innentől kezdve akkor te is lealacsonyodtál a pénztáros szintjére.

Vagy kérdező helyzetében te hagynád magad terrorizálni addig, amíg sikerül elköltöznöd, ami nem egyik napról a másikra megy? Mert ezek szerint igen.

2017. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megnézném te hogy hagynad figyelmen kívűl a gusztustalan beszolásait :) neki hála az én ideg állapotom és az elnyomás amiben éltem valahogy nem tudja ignorálni ;)
2017. ápr. 4. 13:13
 7/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen alkesz, börtönt megjártak nem értik a szép szót, nem lehet ignorálni, mint a szomszédot, akivel összevesztél. Mert vagy nem szólsz hozzá és nem reagálsz a hülyeségére és végignézed, ahogy anyád és tesóidat terrorizálja, vagy ugyanúgy beszélsz és viselkedsz vele, ahogy ő, mert csak azt érti. Más út nincs.
2017. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Természetesen azt is probaltam mar hogy ra hagyom az egészet nem huzom fel magam rajta, de mindig oda vág valami olyan dumát amire muszaly vissza szolnom, mert ha nem, elduranna azbagyam... Es akkor sunyisba még anyut is uszitsa ram, had mondja az is.....
2017. ápr. 4. 13:20
 9/22 anonim ***** válasza:
# 5 Igen, szó nélkül továbbmegyek, vagy ha minősíthetetlennek ítélem a helyzetet, az illető felettesénél intézkedem, kulturált stílusban. Van, aki qrvaanyádok nélkül is tud élni. Ez a viselkedés egyszerűen nem illik hozzám és nálunk nem is divat trágárul konfliktust kezelni. Vagy megbeszéljünk nekem megfelelő hangnemben, vagy figyelmen kívül hagyom (mert ki ez az ember, aki miatt nekem le kellene alacsonyodnom?). Többször az utóbbi, mert ilyennek hiába magyarázol intelligens megoldáskeresésről.
2017. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te nem tudod a helyzetem sulyat fel merni, ha ez nallatok nem szokas, fogslmad sincsen mibe vagyok, akkor nem ertem miert valaszolsz olyanra amit nem tudsz meg érteni? :)
2017. ápr. 4. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!