Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy irigylem azokat, akik...

Úgy irigylem azokat, akik boldog családban nőttek fel?

Figyelt kérdés

Kimondhatalanul fáj.. :(

Amikor találkozok olyanokkal akik jól megvannak a szüleikkel,majd' elsírom magam..


Régebben is fájt,de nem ennyire mint az utóbbi 2-3 évben.

Mert az utóbbi időben jöttem csak rá,hogy az apahiányt nem tudom elintézni egy "Le__szarom,nem érdekel,jól megvagyok nélküle is." mondattal.

Mindig is az idősebb fiúk,később férfiak társaságát kerestem.

10-11 évesen is már a 17-18 éves fiúk társaságát kerestem,mert úgy éreztem hogy valamiféle biztonságot, nyújthatnak számomra,esetleg végre szerethetne is valaki..



2016. márc. 5. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, úgy tűnik.
2016. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
ez nem apa hiány, fajfentartási össztön az idősebb egyedeket keresni
2016. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most, mennyi idős vagy?
2016. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
18.
2016. márc. 5. 18:49
 5/13 gömbicica ***** válasza:
0%
F? L?
2016. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
11%
sajnálatos hogy ez történt veled. A múlton változtatni nem lehet. így az elfogadás marad és az hogy örülj annak ha olyat látsz aki boldog családban van. tanulj a tapasztalataidból és alakíts ki majd boldog családot. Legyen a célod pl. ez a boldog család kialakítása.
2016. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gömbicica ***** válasza:

Ismered Édesapádat?

Elváltak a szüleid?

Meghalt az Édesapád?


egyébként nem biztos, hogy az az ember, akiről Te azt feltételezed, hogy boldog családban él, az tényleg boldog is!!


A boldogság mindenkinek mást jelent. Főleg kamaszkorban egy gyerek minden ellen lázad, semmi sem jó, stb. :)


Aztán van, akinek figyelmes szülei vannak, és háta közepére kivánja a gyerek.

Van, akivel "nem törődnek" és a gyerek hiányolja.


szóval nem egyszerü ám sem szülőnek, sem gyereknek ez a kapcsolat.


viszont egy őszinteségen alapuló a másik felet mindenkor megtisztelő szülő-gyerek kapcsolat nagyon jó tud lenni.

2016. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedés céljából tettem fel a kérdést.

Majd ha egyszer eljutok pszihológushoz,ki akarok ebből "gyógyulni".Nem,nem keresek idősebb párt.

2016. márc. 5. 19:00
 9/13 gömbicica ***** válasza:
0%

Ez az ismerkedés dolog most honnan jutott eszedbe????


a kérdéssel az volt a célom, hogy valahogy ki lehessen hámozni a problémád gyökerét, és valami ötletet találni, hogy Neked könnyebb legyen.


És jól gondoltam látod, mert Te emlitetted a pszichológusi segitséget!!


Tehát elé mentem a problémának a kérdéseimmel.


-bocsi!!és eszembe sem volt ismerkedősdit játszani-


Segiteni próbálnék! üdv. Edit.

2016. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Viszont ebben az esetben talán nem magadat kellene sajnálnod, hanem megérteni azt, hogy anyád miért nem gondolt arra, hogy egy gyerek egészséges felnevelkedéséhez sok esetben kell egy apa, pozitív apakép is.
2016. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!