Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek apámmal? Jó ötlet...

Mit tegyek apámmal? Jó ötlet feljelenteni?

Figyelt kérdés

Apa alkoholista, szinte minden nap részeg. Ha nagyon berugik, ránktámad, ok nélkül ütöget meg ordibál. A házból ki nem enged, csak iskolába. Folyton hazudik, hogy majd vesz új házat (ami már kéne, mert mamámékhoz költöztünk miatta..).

Ma volt egy eléggé nagy vita: felkelt kikapcsolta a tvt (3 an néztük, anya is) mert ő nem tud aludni, amikor egész nap azt csinálta..

Felkelt, meg próbált összeverni, de sikerült meglökjem. Onnan már anyámmal vitázott..

A mai után nem tudom mit tegyek.. Mióta élek, ez van. Már kb megszoktam...

Szerintem ha anya nem lenne, már nem élnénk a 4 kistesómmal, mert sokszor volt ilyen story..


Mit tegyek vele??


2017. ápr. 8. 22:32
1 2
 11/16 Armstrong01 ***** válasza:
48%
Hadd boruljon el még párszor, de ne hagyd hogy rátok törjön. A másik meg igen a válás..
2017. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

Micsoda egy mocskos undorító dolog ez, hogy anyád nem akar válni? Ráadásul majdnem korházba is került már miatta (apád miatt), nem fontosak a gyerekei? Ez undorító...

Apádat ne engedd be, ha dörömből hívd a rendőrséget, jelentsd fel, anyád válljon el, térjen észhez, és legyen vége ennek a szar helyzetnek végre. Te is megérdemelnéd, hogy egy normális környezetben lakj, normális emberekkel.

2017. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Nos távoltartási végzett tudsz kérvényezni arra hivatkozva hogy testileg bánt+ilyenkor a gyáműgy is foglalkozik+apád bűncselekményt követett el ittas állapotban.
2017. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%

No, hogyaszondja:

- egy részeges apuka, aki ha iszik, ő a Jani

- 5 kölök

- egy szubmisszív anyuka, aki szülni tud, másban kevéssé jeleskedik


Ebből az alapfelállásból nehéz kihozni bármi jót is. Gondolkodom rajta, de ne reménykedj, hogy lesz happy end.

2017. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11%
hány éves vagy? Az iskolátokban kell legyen ifjúságvédelmi felelős, ha megbízol benne, neki jelezheted. Ha nem, akkor egy névtelen telefon a gyerekjólétibe, hogy tudomásod van róla, hogy ez és ez a házszám alatt apuka folyamatosan részeg, veri a gyerekeket. Nem kell megmondani, ki vagy, csak hogy többször hallottad és szeretnéd, hogyha megnéznék. Tesóid érdekében is. Talán tudnák ösztönözni anyudat, hogy lépjen. Nyugi, elvenni senkit sem fognak, nincs hova vinni sajnos azt sem, akit pl. úgy megvernek, hogy eltörik a lába...
2017. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%

Üdvözöllek. Tisztelt kérdező!

Meg tudlak érteni teljesen sajnos az én apukám is ilyen volt sajnos 4 éve elhunyt de nagyon szeretem és fogom is legyen akármilyen természetű ember. Idén Májusban leszek húsz éves.

Egy dolgot tehettek válási pert kezdeményeztek távol tartást kértek rosszabb esetben szabadság vesztésre itélik le töltendő börtön büntetésre vagy klinikai szak pszichológus segitségével rehabilitacios programra küldik. Család közre működésével remélhetőleg le tudd nyugodni.

Mi ennek a kiváltó oka ?

Amikor józan akkor próbáljátok legfőképpen akkor hatásos hatni rá hogy ha netán el felejtené hogy mi történt például tegnap és emlékeztetni rá és hogy törekedjen változni tudtok segiteni elhiszem de hiába minden nem juttok nagy meg könnyebbülésre ha önmaga nem képes meg változni meg be rögződött természetén változtatni.

Én tudom ilyenben nőttem fel sajnos.

2017. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!