Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnék segíteni anyunak...

Hogyan tudnék segíteni anyunak? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Mostanság anyukám nagyon szomorú. Azt hiszem, depressziós. Munkanélküli, és úgy érzi haszontalan. Rossz érzés így látni, szeretnék segíteni, de nem tudom, hogyan deríthetném jobb kedvre.

Van valami ötletetek?



2017. ápr. 4. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

mitől ilyen?

mennyi idős vagy?


24F

2017. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nincs non-stop munkád vidd el őt vásárolgatni,sétálni,menj vele olyan helyekre amit ő is szeret.Beszélgessetek a "régi szép időkről",ne hagyd sokáig egyedül.

1-2 hónap múlva biztosan jobban lesz!

2017. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Szia! Az én anyukám is ugyan így van eléggé maga alatt volt annyira, hogy ő öngyilkosságot kisérelt meg!

Persze nemtudom neked mi a gond így családon belűl stb... De azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen ha van kutyusotok vigyétek sétálni és mindenképp biztasd mindennel meg, hogy ott vagy neki nincs egyedül úgy segíted most mint ahogy ő nevelt téged!!

Fontos az empátia a megértés érezze, hogy valakinek a világot jelenti! Rengeteg közös programot tudtok szervezni nemtudom hány éves vagy de pl ha már segít a tanulásba az is tökéletes! Főzzetek együtt stb..

Én 17 éves vagyok pokol amit átélek senkinek nem kívánom anyukám most is korázba van a fentiekben említett miatt... De leges legfontosabb, hogy légy nagyon nagyon erős!! ÉS HA NINCS MÁS MÓDJA MINDENKÉPPEN FORDULJON PSZICHOLÓGUSHOZ!!!!!!!! Fontos előzd meg azt amit az én anyukám elkövetett mert nem kapott segítséget...

17/L

2017. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Öleld meg, és bízz benne.

Ő a felnőtt.

Meg kell oldania úgy, hogy megérted Őt.

Most te támogasd, mert valószínűleg pont csak egy ölelésre van szüksége, hogy ismét megerősödjön.

Bízz benne és Neked meg nyugi.

2017. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Anyukám úgy érzi, hogy mellőzve van, ami sajnos valamennyire igaz, mert apukámtól már rég nem kapja meg az igazán nőnek járó törődést. Én megteszem, ami tőlem telik, de szerintem leginkább apukám figyelmére és kedveskedésére van kiéhezve.
2017. ápr. 4. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz közös programokat, emlegessetek fel szép, vagy vicces emlékeket, és mondogasd neki (meg éreztesd is vele) hogy mennyire szereted és hogy nélküle mennyi mindent nem tudnál, mennyire szukseged van rá
2017. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mert nem igazán nő?
2017. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Megbízható,és kizárólag közvetlen baráti körödben négyszemközt kérdezősködj a barátaid szüleinél anyukádnak megfelelő elfoglaltság lehetőségekről...

NEM a barátaidtól hanem a szüleiktől!!!

Több szem többet hall...

2017. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Segíts neki munkát keresni.
2017. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7!Te meg lehet fogyatékos vagy?
2017. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!