Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a legjobb megoldás,...

Mi lenne a legjobb megoldás, eltűnjek egy időre, hogy végre ne legyek ovisként kezelve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukámmal egyszerűen nem lehet kijönni..olyan szinten hangulat ember. Mindenen megsértődik, ha nem ő van a figyelem középpontjában, akkor tesz érte hogy felfigyeljünk rá.


3 éves kapcsolatom ért véget , részben miatta is. Haza költöztem, de már most nem bírom elviselni az itthoni helyzetet! Anyám meg a nagymamám állandóan marják egymást, mindenen össze kapnak és természetesen én is kapok ebből a vitából. A munkahelyemen is feszült vagyok már, nem tudok rendesen oda figyelni mert ha nem beszélek anyámmal, vagy nem hívom fel besértődik és nem szól hozzám. Intimszférám egyenlő a nullával, konkrétan semmi...anyámmal alszok egy szobába, mert a másikba a nagymamám alszik.


Mikor elköltöztem itthonról anno, akkor 3 hónapig beszélni nem volt hajlandó velem mert én mekkora szemétláda vagyok és hasonlók. Aztán nagy nehezen megbékélt, de azóta is mennek a feszkók.

Pár példa: ha nem kisírem el orvoshoz, akkor megsértődik. Ha nem megyek el vele boltba, szintén sértődés van. Ha elmegyek találkozni a munkatársaimmal vagy a barátaimmal, bevágja hisztit és nem beszél velem, konkrétan levegőnek néz. Elmegyek itthonról, jönnek az SMS-ek hogy persze mit számít nekem ő vegyem csak semmibe mint eddig.


Ma is meglátta az exem és az utca kellős közepén elkezdett vele ordítani, hogy egy paraszt bunkó, utána meg jön haza és velem is ordít. Pedig exemmel éppen beszélgettük, hogy lehet meg kéne próbálni még egyszer , mert kettőnk között nagyon jól működött minden a három év alatt, ha nem lett volna sok külső személy aki tesz ez ellen...


Kérdésem a következő: ilyen anyával mit lehetne csinálni? Azt hozzá tenném, hogy járt pszichológushoz, mert társfüggő, öngyilkos is akart már lenni. Felnőtt nő vagyok, külön életet, családot akarok, de így nem fog menni.


23/N


2017. ápr. 9. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Költözz
2017. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi a jó büdös francért költöztél haza??? Azt írod, dolgozol, akkor szobabérlés és kész.
2017. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az előző válaszolóval. Ha van elég pénzed vegyél egy kis lakást ahova költözzhetsz. Ha nincs menj albérletbe. Jobb megoldás nem igazán van. :/
2017. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dolgozok igen, de egyedül nem tudnék albit fizetni, szobát meg végképp nem akarok bérelni.
2017. ápr. 9. 13:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, nem vagyok élet képtelen! Nincs intimszférám így sem, nem fogok szobát bérelni...Albit meg egyedül nem tudom fizetni! Éppen azon vagyok, hogy találjak valaki t akivel esetleg elmehetnék.
2017. ápr. 9. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress lakótársat.
2017. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem egy saját szobában miért ne lenne intim szférád.. A lakótársakkal ha nem akarsz nem találkozol..Ezek szerint mégsem olyan rossz otthon, ha inkább a közös szobát választod az anyáddal, mint a szobabérlést, ahol egyedül lehetsz, nyugodt lehetsz, nem ölik egymást körülötted.. Komolyan nem értem.
2017. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A te eleted te alakitod igy jo es rossz dontesek kovetkezmenye minden.

Maradj anyad szoknyajan es szemvedj

Vagy koltozz es elj felnotkent.

2017. ápr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Martin3410 ***** válasza:
Költözz el és kész.
2017. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha inkább nagymamával aludnál addig amíg helyre nem jönnek a dolgok vagy másik pasi nem kerül képbe?


Lélektanilag is negatívan hat rád az ha pszichés betegséggel küzdő személlyel élsz közös szobában.


Barátnőhöz vagy "fiúbarát"-hoz esetleg nem megoldható , hogy elköltözz ideiglenesen?

2017. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!