Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amennyiben lefeküdtünk a...

Amennyiben lefeküdtünk a barátnőmmel, mennyire fontos beszélni róla a szülőkkel? 15/f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

15 evesen nagyon sokan elnek mar szexualis eletet. Nem latom miert "buta" a kerdezo, hisz vedekeztek. Szexualis felvilagositast nem csak szülöktöl lehet kapni, interneten is utana lehet olvasni a dolgoknak.

Én nem mondanám el mert maganugy. Es ha mar annyi eszetek van, hogy csakis gumival csinaljatok akkor sok baj nem lehet es mar igy is ertelmesebb vagy mint sok felnött aki gyakran kérdez itt.

2017. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
21%
Célszerűbb lett volna előtte beszélni róla, hogy már ilyen stádiumba jutott a kapcsolatotok. Bár nem feltétlenül neked, inkább a lánynak. A lányoknak kicsit "megrázóbb" élmény lehet az első együttlét, nem árthat a szülői - főként az anyai - támogatás ilyen esetben.
2017. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
Titkolni nem kell, de különösebben nem is kell coming outolni. Ha rákérdeznek elmondod, ha nem, akkor meg így jártak. De átlag normál szülő a tini gyerekénél rákérdez a dolgora, ha van egy pár hónapos kapcsolata, uh valószínüsíthető, hogy te is megkapod a kérdést hamarosan.
2017. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%
Ezek a kérdések, jó ég... mi a fészkes fenének kéne elújságolni ezt a szülőknek?!
2017. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
Szülőként írom ,inkább ELŐTTE kellett volna erről a szüleitekkel beszélni ...Remélem nem 13-14 éves a lány ..mert akkor viszont azt kell mondanom ,egyikőtöknek sincs esze ... hozzáteszem ,15 évesen is túl korainak vélem ezt az egészet ,nem vagyok maradi ,és idős sem ,nem felejtettem el a saját fiatalságom ...
2017. ápr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
35%
Nem de gyerekként miért szexeltek? Legalább a bnöd iss kislány?
2017. ápr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit fiatal vagy, ez abból is látszik, hogy ilyen kérdés eszedbe jut. Nem kell ilyenről beszélned a szülőkkel, ez a legszorosabb értelemben vett magánügyed. Sőt nem is kell terhelned őket ezzel, intézd diszkréten a dolgaidat. Vannak persze olyan családok, ahol mindenről beszélnek a családtagok, de ez egyáltalán nem kötelező.
2017. ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ha nem olyan a viszonyotok, akkor ne mondd el.

Ha nem tabu ez a téma és érdeklődnek iránta, akkor ne hazudj,mondd el nyugodtan.

De én nem erőltetném ha nem kérdezik.

2017. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
Normális családban nem tabu téma és meg lehet beszélni a szülőkkel.
2017. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
41%

Minek bejelenteni?

Főleg előre, mint sokan írják.....?

2017. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!