Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amennyiben lefeküdtünk a...

Amennyiben lefeküdtünk a barátnőmmel, mennyire fontos beszélni róla a szülőkkel? 15/f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Ezt miért kéne megbeszélni a szülőkkel?
2017. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
65%

Miért tűnt el amit írtam, hogy szeretném, ha valaki megindokolná, hogy MIÉRT kell ezt bejelenteni?

Komolyan érdekel, és nem látom semmi értemét. Mi lenne jobb tőle?

Másrészt meg mindenkinek csak a lepontozás megy, mert azt hiszik, ezek like/dislike gombok, értelmes véleményt/indoklást már nem bír kifejteni.


Amúgy: én nem jelentettem be. Mikor máfél éve voltunk együtt az első barátommal, akkor anyám rákérdezett, hogy amúgy szűz vagyok-e még, én meg mondtam hogy nem, és ennyiben maradtunk. Ennél jobban fölösleges kivesézni, tanácsot lehet kérni a nőgyógyásztól, vagy ma már vannak tök jó netes oldalak, ahol korrekten le vannak írva a fontos infók.

2017. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
50%

#22

elég komoly családi kötelék lehetett köztetek, ha 1,5 év után jut eszébe ilyenre rákérdezni.

Persze nem írtad, mennyi voltál mikor ez a barátod lett, meg persze azt se, hogy másfél év alatt hányszor találkoztak a szüleid és a párod.

2017. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
64%
Akik azt írják,hogy minek bejelenteni ,egyáltalán minek szólni róla ...-azok feltételezem még nem szülők ,és valószinüleg igen fiatalok lehetnek....Jelzem ,egyszer nektek is lesznek gyermekeitek ,őket is ilyen szellemben fogjátok nevelni ,hogy teljesen természetes idejekorán nemi életet élni ??? Mert 15 évesen ,főleg 15 év alatt egy lánynak nagyon nem való ...GYEREK a javából ,kíváncsi lennék milyen nevelést kaphattak otthon .Nyilván más a helyzet ,ha 16-17 éves már a leányzó,ekkor is azt mondom ,anyukátok legyen a legfőbb bizalmasotok ,mondjátok el neki és előtte együtt menjetek el nőgyógyászhoz ,hogy a megfelelő védekezési mód biztosítva legyen !
2017. ápr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%

A megfelelő védekezési módszer ebben a korban mindenképp az óvszer, erről beszélni kell korábban, de nőgyógyász nem szükséges hozzá, pláne nem anya kísérete.

De egy megtörtént szexet nem kell bejelenteni. Megtörtént az ugrás, felnőttebb lett egy lépéssel a kölyök, ez azzal jár, hogy másban is felnőttebbnek kell lennie. Nincs visszaút, felesleges beszélgetni róla. És ezt a felnőtté válást a gyerek is érzi, hát ki nem változik meg az első szex után? Pl úgy, hogy diszkrétebb lesz és nem köti más orrára a szexuális életét.

2017. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
36%
Elképesztő egyesek milyen lazán kezelik ezt a témát .De abban biztos vagyok ,ha a saját gyermekükről lenne szó ,másképp állnának a dologhoz .Szerintem nincs szülő aki helyeselné,ha mondjuk a 14 éves lánya szexuális életet élne .Ez nem normális és természetes dolog .Sajnos az a baj ,hogy ezt az oldalt olyan tinik is látogatják,akik felelőtlen buta hozzászólásaikkal azt a hitet próbálják terjeszteni ,hogy szűznek lenni 14 -15 évesen ciki ...Hát NEM az !!! Ellenben a túl korán megkezdett szexuális élet az bizony már tényleg ciki és elítélendő !
2017. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek veled egyet utolsó. Nem ciki szűznek lenni, a saját lányomat én is arra biztatnám, hogy 16-17 előtt semmiképp és utána is várhat még sok évet, ha úgy alakul az élete.

De ez már lejátszott meccs, megtörtént, vége. Vannak sorsfordító események, ez is ilyen. Utólag a szülő nem tehet semmit és a gyereknek is meg kell értenie ezt. Úgy tűnik, nem egyértelmű számára, hogy kell-e megosztani ilyet, ebből az következik, hogy nem. Ha meg lenne győződve, hogy be kell számolnia az is helyes hozzáállás, ha magánügyként kezeli az is. De ha bizonytalan, akkor az arra mutat, hogy nem kell megosztania ezt a hírt a szüleivel, legalábbis nem ilyen direktbe. Ha több hónapja minden pénteken ott alszik a csaj, akkor úgyis rájönnek. Ha meg egyszeri alkalom volt, akkor nem is befolyásolja a család életét.

2017. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%

#23

De miért, nem tök egyértelmű, hogy ha valaki kapcsolatban van, akkor nem csak legóznak? :D

17 voltam, kb minden hétvégén találkoztak a barátommal.

2017. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem kedves, nem törvényszerű, hogy 14-15 évesen kizárólagosan a szex legyen a hétvégi program. De bármilyen életkorban el tudom képzelni, hogy egy kapcsolat nem CSAK a szexről szól. Ugyanis az a normális. Szerencsére azért nem minden tininek fontos minél előbb szétpakolni a tappancsait. Vannak más értékrendek is.
2017. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

5 éve ismertem a srácot, mikor összejöttünk, és 1 év után feküdtünk le, úgyhogy mellélőttél, nem az volt a cél, hogy minél előbb szétrakjam a lábaimat.

Viszont aki már több mint egy éve együtt van valakivel, az le fog feküdni vele. Nyilván nem úgy értettem, hogy 14 évesen 2 nap után már végigtolták a világ összes pózát :D

Olyat meg hol írtam, hogy "kizárólagos" program a szex?

2017. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!