Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A pszichológus ugye bar...

A pszichológus ugye bar foglalkozik ilyennel. De en magamban akarok menni. Ingyenes?

Figyelt kérdés

Ingyenes azoknak a gyerekeknek aki mar 16f-ek .

Mert olyan problemam van amit elszeretnek mondani itthon de felek.(mit reagalnak)

Meleg vagyok.

Es azt szeretnem kerdezni hogy van e Nyíregyházán olyan pszichológus aki ingyen is valalna ? mert hallotam hogy valahol ingyenes. Aki tud ilyet ,az linelje mar at a honlapat ha van.

Es nagyon szepen koszonom , a negativ hozaszolok kimeljenek



2017. ápr. 12. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pl iskolapszichológus és a családsegítő pszichológusa ia ingyenes
2017. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisz996 ***** válasza:
24%
Hát haver ingyen pszichologust nemtudok de szerintem inkabb mond el otthon nyugodt körülmények között kérd meg hogy üljenek le mondani akarsz valami fontosat vagy ha nem mered igy kajakba bele mondani az arcukba elöször csak puhatolozz kérdezz olyanakot hogy milyen durva lenne ha meleg lennék nem muszaly pont ebbe a formaba de igy viccesen ez csak példa érted aztan figyeld meg a reakciojat
2017. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Abban nem tud segíteni, hogy közted és a családod közti feszültséget megoldja. Ha csak a családod reakciójától félsz, akkor ne mondd el nekik. Nem is biztos, hogy érdekli őket.
2017. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Iskolai nincs , arra gondoltam majd mivel szuleim nem szeretik a melegeket,(megjegyzeseket tesz)

Es ha nem fogadjak el ami valoszinu , jo lenne elmagyarazni nekik h ez nem betegseg es en hiaba mondanam.

2017. ápr. 12. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

De, ha a szüleid nem akarnak elmenni a pszichológushoz, akkor ez a próbálkozás nem jön be!


Miért olyan fontos most hírtelen az, hogy elmondd?

2017. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

#6 Hát... :D nem akarok senkit megsérteni de amit írtál az elég rossz tanács :D

élje le úgy az életét hogy boldogtalan mert más emberek véleményével foglalkozik?

A helyedben pedig átgondolnám még, hogy tényleg olyan fontos-e, hogy a közeljövőben megtudják! :)

2017. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson elmondani!!

Ha nem bírják őket, akkor csak rossz vége lesz.

Nincs esetleg valaki aki felhozhatná nekik a témát és elmagyarázná hogy ez normális.


Egyébként van egy könyv ami segithet nekik elfogadni

Fisher Eszter-meleg a gyerekem?


De ha ezt odaadod nekik egyből levágják hogy mi a helyzet.

2017. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy ne mondd el, ha reális esélyét látod annak, hogy balhé lenne belőle.
2017. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális?
2017. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jafnrétti ***** válasza:
Természetesen van olyan rendelés, amit a tb finanszíroz, mint ahogy minden más egészségügyi ellátás esetében is van. Ha nem tudod, nálatok hol rendel pszichológóus, hívd fel a háziorvosodat, és tőle kérdezd meg, ő meg fogja tudni mondani.
2017. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!