Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem viszik túlzásba...

Csak szerintem viszik túlzásba a szüleim a szigort?

Figyelt kérdés
Jobban az apukámról lenne szó, miatta még édesanyámmal sem tudok beszelni normálisan ,mert bele szól. Na szóval meg kicsi voltam kint lehettem akar 23-00-ig is es most örülök ha 9 ig kint lehetek. Nem hallgatnak meg hogy nekem mi a jo. Barátnőmnél se aludhatok ott ,pedig itt van szo szerint par méterre (szembe szomszéd) pedig a szülei imádnak es semmi baj nem lett volna belolle. Tegnap kiszúrtam a fulem ,most egy fülembe van 3 fülbevaló es anyukam nem is haragudott erte de faterom egyből felkapta a vizet hogy en mit képzelek magamról!? Lassan már könyvtárba se engednek el. Megkérdeztem nagypapám hogy o hogy nevelte faterom es azt mondta hogy minden meg volt neki engedve. Összefügghet ez azzal hogy faterom katona? Sajnalom hogy ilyen osszeszedetlen lett a kérdés. 15/L

2017. ápr. 14. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak felt, mert kamasz vagy, ilyenkor sokkal hajlamosabb az ember hulyesegeket csinalni. Meg ugye lany vagy, biztos a fiuktol is felt, meg akkoris, ha szo sincs meg fiuzasrol. Erre igazabol egyetlen megoldas van, a lazadas, persze esszel. Mert igy teljesen "a fejedre fog noni", soha nem mehetsz majd szinte sehova. Valahogy anyukadnak kellene melled allnia egy kicsit amugy. Vagy nem mer? Katonak egyebkent hajlamosak ilyen szigorusagra tapasztalatom szerint.
2017. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazan mer, mivel édesapám megsértődik
2017. ápr. 14. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit ertessz a lázadás alatt?
2017. ápr. 14. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Sparhelt tizedest zavard el aztan rend lesz
2017. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hat azt pl. Hogy nem engedelyt kersz, hanem bejelented, hogy elmentem a szomszedba baratnomhoz, majd jovok
2017. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Próbálj akkor beszélni anyukáddal amikor apukád nem tud beleszólni.
2017. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
A szemközti barátnőnél aludni, az tényleg értelmetlen (gondolj bele). A fülbevalós dolgot egy férfi tényleg nem tudja megérteni.
2017. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miert lenne értelmetlen? Mar "aludtam" ott nem egyszer es szuperül éreztük magunkat. Az szaj pct se engedte meg
2017. ápr. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!