Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon lakó, dolgozó fiatalok....

Otthon lakó, dolgozó fiatalok. Nektek kell hazaadni valamennyit?

Figyelt kérdés
Mennyit kell hazaadnotok havonta? Kort és nemet is írjatok :)

2017. jan. 7. 16:49
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Én 24 éves lány vagyok. Most kezdtem el dolgozni, havonta 80E-et keresek, édesanyám ennek több, mint a kétszeresét, ebből mégis elkér a számlákra 20 ezret, 10 a bérletem, 10 az internetem és megmarad ennek a fele. :) Főállásban dolgozom, még hétvégén is, reggeltől estig, szóval nem tudnék másik munkát vállalni emellett. Kíváncsi lennék, hogy másoknál ez hogy megy. Tőletek mennyit szoktak kérni? ^^
2017. jan. 7. 16:53
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezt sokallod, akkor azon gondolkozz el, hogy mennyibe kerülne a lakhatásod teljes ellátással, ha nem otthon élnél, és rá fogsz jönni, milyen aprócska összeg ez a 20 ezer forint. :-)
2017. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

80 ezret?! Keress jobb melót mert ebből egy albit nem lehet kifizetni.


Nekem kimaradt a hazaadósdi mert amikor egyetem közbe dolgoztam akkor azt mondták hogy ne adjak miután befejeztem az egyetemet kiköltöztem. Egy barátnőm 50,000 ad a szüleinek szóval szerintem amit te adsz nem sok csak azért látod soknak mert kevés a fizud. Ezt nem bántásból írom.

2017. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
31%

Tekintve hogy szarér húgyér dolgozik egy ország, és sajnos ha már dolgozni kell, akkor igyekszünk úgy intézni a dolgokat hogy jó legyen. Ebből kifolyólag nem kell lerakni semmit (140 nettóból egyébként is mit rakjon le az ember, amiből még maradjon is félretenni a haladás érdekében), hogy a későbbi éveimben ami nincs is olyan messze, legyen egy saját lakhatásom.


Ha érdekel azt még megosztom veled, hogy kapom ezt a kártyát utalvány helyett, na pl ezzel muterom gazdálkodik.

24F

2017. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett, sőt a szüleim támogattak, hogy minél hamarabb saját lábra tudjak állni és ne egy helyben topogjak évekig.
2017. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%

Én egyetemre járok még, mellette amikor csak tudok, diákmunkázom. Így havi 30-70 ezer forintot keresek meg, időszaktól függően. Soha nem kérték, hogy adjak haza belőle, pedig nem állunk valami jól. Én hiába ajánlottam fel, elutasították. Múltkor kölcsönkértek a spórolt pénzemből százezer forintot, amit én szó nélkül, nagyon szívesen adtam, ezt vissza fogják adni, pedig én nem haragudnék, ha nem tennék.

Egyébként minden kiadásomat én állom a lakhatáson és itthoni étkezésen kívül.

22N

2017. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de mindent magamnak kell fizetnem (tényleg mindent) a rezsin és azon kívül, amit a hűtőbe vesz, de elég ritkán eszek otthon, akkor is inkább csak hideget. Azt mondja, addig spóroljak és tegyek félre, amíg tudok. Egyébként egyedül nevel, de jól keres.

21N

2017. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%
Havi 40-et meg ha ha kell valami, vásárolok otthonra, minden egyebet magamnak veszek.
2017. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
78%

Én is adtam haza, amíg otthon éltem. De mondjuk én ezen nem háborodtam fel és kérés nélkül adtam, nem azért, mert kérte valaki.

Nekem leégne a képemről a bőr, ha otthon ingyen élnék, mint egy kisgyerek és a szüleimmel tartanám el magam, miközben teljes munkaidőben dolgozom.

Anyukád nem keres olyan sokat, hogy két felnőtt embert eltartson.

Havi 40-et adtam haza. Én is 20-as éveim elején éltem otthon.

2017. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem kellene, akkor is ILLENE.
2017. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!