Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha kétszínűek és...

Mit tennétek ha kétszínűek és kibeszélnek?

Figyelt kérdés
Anyám és a testvérem folyamatosan kibeszélnek a hátam mögött, csúnyán beszélnek rólam, ócsárolnak, miközben én sosem ártok nekik. Szemtől-szembe persze jó pofiznak és előadják, hogy jóba akarnak lenni velem. Próbálom magam távol tartani tőlük, keveset beszélni velük, de mivel együtt élünk megkeserítik az életem. Néhány hónapot még muszáj várnom, aztán elköltözöm. Addig is, ti mit tennétek a helyemben? A gyomrom forog tőlük.

2017. ápr. 16. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet anyósommal. Sokat nem tudsz tenni. Én próbálok minél kevesebb időt vele tölteni. Az azért egy kis reménysugár, hogy nem kell sokáig elviselned őket. Nem szabad hagyni hogy az ilyen emberek befolyással legyenek az életedre.
2017. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!