Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kérdés Anorexias voltam. Az...

A kérdés Anorexias voltam. Az egesz csaladom aggodott ertem. Nem menstrualtam. Hullott a hajam, fajt a nyakam, szaraz volt a borom nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nehezen de meggyogyultam.Viszont Meg mindig etkezesi zavaraim vannak.A csaladom kepmutato Es ha mondom hogy segitsegre van szuksegem elkezdenek velem orditani.Nagyon sokszorvagyok depresszios, magamba vagyok fordulva olyan akarok lenni mint regen..8kiloval vagyok kevesebb mint a magassagom szoval normalis a sulyom.Megis azt mondjak hogy fogyjak mert kover vagyok.
2017. ápr. 19. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is voltam 170 cm 45 kg, szerettem azt az alakot. Most 170 cm 50 kg vagyok, ez is egész jó, de a terhesseg rámdobott pár pluszt és nem diétáznék azért, hogy leadjam.


Sosem diétáztam, szerintem legyél minél kevesebbet otthon, és ne foglalkozz azzal, mennyit és mit eszel. Ne kérj segítséget tőlük. Nem a vékonyságtól vagy a plussz kilóktól múlik el az anorexia, hanem attól, hogyha nem számolod mennyit eszel.

2017. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
sportolj a mozgás boldogság hormonokat termel
2017. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!