Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyunak,...

Hogyan mondjam meg anyunak, ha egyébként cikinek érzem ezt a témát?

Figyelt kérdés

Van a jobb arcfelemen egy nagy anyajegy. Annyira zavar, mindenben! Se nem esztétikus, valamint be tud pattanásosodni, ami nem szép látvány.

Azt akarom kérni ballagasra, hogy vetessük le. Csak a módját nem tudom, hogy hogyan kérjem meg erre anyát. Ha teljesülne ez az ajándék, az önbizalmam jelentősen növekedne. (súlyos kisebbségi komplexumban szenvedek)

Köszi a válaszokat.


2017. ápr. 22. 22:01
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Légy vele őszinte, úgy mondd el neki ahogy ezt most így ide leírtad! Sok sikert! :)
2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én így csinálnám:

"Anya, levetethetjük ezt az anyajegyet?"(és rámutatnék :D)

De szerintem ne ballagásodra kérd, arra nem ilyen ajándékot szokás adni. Akkor már legalább a ballagási pénzedből csináltasd meg. "Anya, a ballagási pénzemből levetethetem ezt az anyajegyet?"

15/L

2017. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Csak télen lehet ilyen beavatkozást csinálni, mert különben helye marad.

Kidudorodik?

2017. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
De mi az hogy ballagásra kérni?? Ezért nem kell fizetni. Legalábbis felénk, simán leveszik, ingyen, és nyoma sem marad. Viszont ha arcodon van, akkor lehet hogy komolyabb helyre mennék én is.
2017. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben egy kivalo maganorvost keresnek fel,aki ugyan biztosan megkeri az arat a dolognak,de legalabb bizhatsz benne. Nyugodtan hozd fel,nincs ebben semmi kinos.1-2 evente en is el szoktam menni leszedetni a szemolcsoket,amik kijonnek rajtam,az anyajegyet sem cikibb szobahozni ennel. Mindenkivel megesik.
2017. ápr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is enyhén szólva túlreagálod. Elmész dokihoz, megvizsgál megbeszéltek egy időpontot, 13:00-kor elkezdi a műtétet, 15 perc alatt max megvan, össze varja, kapsz rá egy szép kötést és 2kor már suliba is lehetsz. (saját tap.)

Ha meg az a bajod, hogy hogyan közöld szülővel azt se igazán értem odamész és nálam valami ilyesmi volt.

"............

én: Egyébként a mellkasomon lévő nagy kiálló anyajegyet lefogom műttetni, mert már nagyon zavar.

mutterom: Ahogy gondolod, majd szólj ha mész előzetes vizsgálatokra elkísérlek. "

2017. ápr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6: Figyelj, én 30 éve járok majdnem minden évben leszedetni, ami kiáll, félórás ülés van, és félóra alatt több százat is leszed, égeti, varrni nem kell, 1-3 hét alatt nyom nélkül gyógyul. Javaslom, a sebészetet és a műtétet felejtsd el, mert a létező legnagyobb kiálló dolgot sem tart 1 percig sem leszedni, többnyire pár másodperc!

Viszont csak TÉLEN, nov. 1-márc. 15-ig lehet ilyen beavatkozást csinálni, hogy ne legyen helye. Ezért BALLAGÁSRA SEMMIKÉPPEN NEM vállalnak el ilyet.

2017. ápr. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam ballagásra ezt kérni, mert úgyis nyár lesz, ha nehezen gyógyul, akkor sem látja senki, mert nyári szünet lesz, és mindenki otthon döglik majd. :-)

Azért nagyon köszönöm a válaszokat.

Egyéblént mennyi a gyógyulási idő?

2017. ápr. 23. 07:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a karácsonyi szünet alatt meggyógyul, mert a seb bevarasodik, és lehet sminkelni, mint egy pattanást.

De attól függ, mekkora az anyajegy és kidudorodik-e.

Erre még nem válaszoltál.

2017. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hűha, sajnos nem szoktam méregetni, hogy mekkora. De ha gondolod, küldök képet a későbbiekben.
2017. ápr. 23. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!