Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg anyunak,...

Hogyan mondjam meg anyunak, ha egyébként cikinek érzem ezt a témát?

Figyelt kérdés

Van a jobb arcfelemen egy nagy anyajegy. Annyira zavar, mindenben! Se nem esztétikus, valamint be tud pattanásosodni, ami nem szép látvány.

Azt akarom kérni ballagasra, hogy vetessük le. Csak a módját nem tudom, hogy hogyan kérjem meg erre anyát. Ha teljesülne ez az ajándék, az önbizalmam jelentősen növekedne. (súlyos kisebbségi komplexumban szenvedek)

Köszi a válaszokat.


2017. ápr. 22. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

1 mm, 10 cm?...

És dudorodik-e.

2017. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a Pikali Gerdának szerintem ami az arcán van az az egy legnagyobb, nem lehet leszedni, de az összes többit ami látszik rajta a fején, nyakán, azokat igen. És kb. negyed óra mindet leszedni.
2017. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát a Pikali Gerdáénál nekem sokkal kisebb van! :-)

Igen, kidudorodik.

2017. ápr. 23. 08:27
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ingyen csináltattam a kórház sebészetén: kell róla papír a bőrgyógyásztól, h eltávolítható. A sebészeten is megnézik, adnak időpontot: leveszik. Vissza kell menni kb 2 hétre rá, leveszik a kötést.

Nem bonyolult. :)

2017. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdésednek semmi köze nincs sem édesanyádhoz, sem a ballagáshoz.

Feltétlenül mutasd meg az anyajegyedet egy bőrgyógyásznak!

Vannak nagyos veszélyes anyajegyek is, amiket feltétlenül le kell kapni.

2017. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hogyhogy semmi köze?

Elvégre 18 év alatt vagyok még bõven, és nem nõvéremet akarom megkérni, aki ráadásul Pesten van, hanem anyukámat, aki ismeri a járást a debreceni bõrgyógyászatra. -.-

2017. ápr. 23. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!