Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukámmal...

Mit tegyek ha anyukámmal nagyon rossz a viszonyunk, aminek oka van de sajnos nem merem elmondani?

Figyelt kérdés

nevelő szüleim vannak. semmit nem tudnak rólam, ők a minta gyerek oldalamat látják csak.Azon megy folyton a vita hogy én nem bízok meg benne nem nyilok meg neki. ennek az az oka hogy van egy saját fiúk aki egy évvel idősebb nálam. 15 voltam amikor zsarolt, molesztált , bezárta szobájába és azt mondta, hogy csak akkor fejezi be ha lefekszem vele. Megtettem mert mert tudtam hogy ha kiderül rólam pl az hogy cigizek vagy hogy több fiú is van az életembe stb tudam hogy akkor elveszítem őket, vagy ha nem elveszítem haragudni fognak. anyukám beteg így nem akartam kitenni ennek.

amióta megtörtént ez a dolog a bátyámmal azóta nem csak a szüleimben nem bízom hanem senkiben és félek az emberektől.Nem mondhatom el ami történt. mivel a saját fiúkról van szo lehet hogy el se hinnék. és ha elmondom nem tudnék azzal a tudattal itt lakni tovább hogy ők tuidnak róla.

már annyira elfajult a kapcsolatom a szüleimmel hogy elkel költözzek érettségi után. Sajnos csak veszekednek velem de nem tudják a dolgok okát.

nem tudom hogy mit tegyek. Nem igaán tudok már így élni.


2017. ápr. 23. 17:00
 1/10 A kérdező kommentje:
kimaradt:anyam elvarja hogy beszámoljak neki a magán életemről is. nem lenne ezzel semmi baj ha nem mentem volna ezeken a dolgokon keresztül.sajnos nem megy mert amikor elkezdek vele beszélgetni mindíg eszembe jut minden amiről nem tud és nehezen bírom ki hogy ne szóljam el magam , pedig a bátyámat is tiszta szívemből elmondaná mert tönkre tette az életemet, az önbecsülésmet.
2017. ápr. 23. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Huzzál vissza tanulni hülye gyerek! Megint nincs suli, és jönnek a megdugott a az apám, anyám, bátyám, a családom téma! Már unalmas!
2017. ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
te aztán együtt érző ember vagy . ha nem segíteni akarsz akkor nem kell kommentet írni
2017. ápr. 23. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mit vártál kérdező? Itt szokás az áldozatot okolni. Nehogy már a molesztáló legyen felelős...
2017. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem egyszer túl esel egy ilyenen , akkor nem hiszem hogy ez lesz a véleményed
2017. ápr. 23. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kerdezo!

A zsarolas elso pillanataban kellett volna szolni a szuleidnek. . . Attol fuggetlenul, hogy a sajat fiuk. De az idot visszaporgetni nem lehet. . . A battyad meg mindig molesztal vagy azota leszallt rolad?

Van e valaki akivel ezt bizalmasan meg tudod beszelni? Pszihiater a suloban vagy a szoc. kozponzban?

Arra gondoltam hogy ha lenne bizonyitekod a molesztlztalasra (videò, vagy hangfelvètel) es azzal egyutt leultetni az EGESZ csaladot a battyaddal egyutt. Persze keszulj fel a hatalmas cirkuszra stb. En elsore elhallgatnam azt hogy lefekudtetek igy a battyadnal is lenne egy "aduaszod". Lehet kicsi drasztikus meg filmbeillo amit irtam de valjuk be a te helyzeted is az. . . Majd ird meg mi lett

2017. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a 2. válaszban foglaltak igazak, akkor ásdd el magad! Ha nem, akkor az 1. mondatomért okold a kortársaidat, akik szerint humoros a szünetekben ilyen jellegű kérdésekkel bombázni az oldalt. Amúgy meg mondd el otthon. Mégis mit vársz, mi fog történni, ha kussban ülsz?
2017. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

mért kel ennyi hü1eséget beképzelni...

menyél ki a friss levegőre csinálj valamit

2017. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, azonnal szolj a szuloknek!!
2017. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Hogy vagy? Ha akarsz irj privatban. Remelem nem kerult sor az elkoltozesre.

Ide amugy nem eri meg kiirni semmit, mert epp ertelmes valasz nem jon ra. ...

26 N

2017. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!