Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egyre drágább albérletet...

Az egyre drágább albérletet válasszam vagy anyai ágon van házrészem amiben apám lakik?

Figyelt kérdés
6 éve egy városi albérletben lakom a 6 éves kisfiammal akit születése óta egyedül segítség nélkül nevelek. A tulaj már pofátlan módon emelgeti az albérlet árát. Jelenleg alkalmi munkából tartom fent magunkat.Már kevésbé bírom ezt anyagilag. Apám nem segít kb 3-szor látta az unokáját az én kisfiam nem is az unokája mert neki van kedvenc elkényeztetett 26 éves unokája. Legutoljára mikor elmentünk hozzá a kisfiammal rákiabált. Különben nem tartom vele a kapcsolatot azért mert ilyen. Költözzek oda apámhoz aki így viselkedik a gyerekemmel? Vagy kerüljek ki az utcára gyerekestől mert már nem tudom kifizetni az albérletet? Két rossz közül melyiket válasszam?A gyerekem apjára nem lehet számítani, teljesen egyedül vagyok.
2017. ápr. 23. 19:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt tippeket adott az akit most leoltottál. Lehet hogy mérgesen írtad amit írtál de olvasd el mégegyszer amit írt mert a legtöbb pontjában korrekt volt.
2017. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

17!


Az elso ponton kívül mindenben igazad van. Az állami megelolegezében tévedsz. Ennek komoly feltételei vannak és nagy eséllyel a kérdező ennek nem felel meg. Alap feltétel a jogerős bírósági ítélet a tartasdijrol, 6 havi nem teljesítés, minimum egy nemleges foglalási jegyzék. A jovedelme is alacsony kell hogy legyen, ha már a minimálbért élére a jövedelme, akkor nem jogosult. Plusz itt a hazresze, ami vagyonnak számít, így szinte kizart, hogy megkapja. Még nem mellesleg nem egy nagy összeg, max 14500 forint

2017. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm is megkapta, pedig neki is van házrésze, kb. ugyan így. Sőt unokatesóm is. Igaz jó 2 évig tartott mire pénzt is látott. Alkalmi munkán van a kérdező, valszeg normális folytonos, bejelentett jövedelme sincs, de mindegy. Menj csak utána kérdező.
2017. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

" Sőt unokatesóm is. Igaz jó 2 évig tartott mire pénzt is látott. "


Olyan kár kamuzni, pláne hogy még Lewis buktató magad. Az államilag megelolegezesre benyujtott kérelmet 30 napon belül bírálják el és legkésőbb a következő hónap 10. napjáig sor is kerül az első kifizetésre. Még valami orbitalis baromság, amit ki tudsz találni?

2017. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!