Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félreérthetetlen helyzetben...

Félreérthetetlen helyzetben láttam a lányomat a barátnőjével. Érdemes felhoznom neki a témát vagy várjak, míg ő beszél róla?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 19:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Ne hozd fel, ha nem beszél róla, akkor tégy úgy, mintha nem láttad volna
2017. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
mennyi idős?
2017. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%

Pontosan mit lattal?

Ne erts felre, nem egy kanos pedofil vagyok :D

Rad bizom, elhiszed-e de 18 eves lany vagyok, es azt hiszem, tudom mi tartozik a normalis kategóriába a tini lanyoknál, illetve, hogy mi az amiert erdemes beszelni vele, es mi az ami természetes.

Nem tudom mennyire sulyos, amit lattal.

2017. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, amíg ő beszél róla. A "félreérthetetlen helyzet" lehet nem is az volt. Nem írtad mit láttál. Azt sem tudjuk hány éves a lányod. Ha netán csókolóztak, az sem jelent sokat tini korban, csak kíváncsiak vagy "gyakoroltak".
2017. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az is félreérthetetlen helyzet, ha pl sakkoznak.. ebből a kérdésből nem derül ki semmi.
2017. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne hozd fel neki a témát. De teremts olyan lehetőségeket, amikor tudtok ketten, nyugodtan beszélgetni.

Egyébként mi az a félreérthetetlen? Mert azért szerintem sok minden félreérthető. Pl. ha ki akarják próbálni, hogy milyen csókolózni, és ezt egymással tették meg, attól még nem biztos, hogy leszbikus a lányod.

2017. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
27 éves a lányom,(mindjárt 28),a kanapén feküdtek egymáson a baránőjével és csókolóztak,szóval eléggé félreérthetetlen volt.A folyosóról láttam őket,visszamentem az ajtóhoz és direkt jó nagy zajjal mentem be,hogy meghalljanak és be is szóltam,hogy megjöttem.Addigra szétrebbentek,ha 5 perccel később megyek nem is sejtek semmit.Ez tegnap történt,úgy teszek mintha semmit nem láttam volna.
2017. ápr. 24. 20:45
 8/31 anonim ***** válasza:
12%

Uhh igy mar sokkal sulyosabb a helyzet!

Ha 13 éves lenne és ugyanezt csinalta volna, tok normalis lenne.. De igy mar nem.

Van/volt neki baratja?

Jok vagy rosszak voltak a kapcsolatai?

2017. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%
Mi közöd van a felnőtt 27 éves lányod magánéletéhez?
2017. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%
9es a gyereke , miért ne érdekelné? Nem hinném hogy rosszindulat vezérli a kérdezőt
2017. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!