Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éljek így együtt a...

Hogyan éljek így együtt a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Suli mellett dolgozok, hétvégén általában reggelre megyek. Mivel messze van a munkahely, ezért fél 5kor fel kell keljek, amihez viszont korán, 9 után le kell feküdjek, hogy ki tudjam magam aludni. Szüleim ilyenkor jól elvannak este 11-12ig, bömböl a tv, kiabálnak, csörömpölnek stb, én meg 5 óra alvással mehetek munkába. Őket ez egyáltalán nem érdekli, sőt nekik áll feljebb, hogy mért merészelek dolgozni hétvégén. Elmúltam 18, úgyhogy igen, tudom, hogy ki is dobhatnak az utcára szó nélkül, és igen, mehetnék albérletbe, koliba is, de nincs annyi jövedelmem, hogy albérletet fizessek, koliba nem vesznek fel, mert nem 600 km-re lakom a sulitól, meg hát azért nem rossz a kapcsolatom velük, csak ez az elalvás dologgal van baj... Szedjek altatót?
2017. ápr. 29. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
füldugó? Vagy halk megnyugtató zene mellett is le lehet aludni
2017. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Én is a füldugót javaslom, nálam csodát tett a horkoló feleség és környékbeli vonyító dögök (ez már nem a feleség) mellett. Zajérzékenyeknek a márkás és magas NRR-ű (zajcsillapítási tényező) változatot ajánlom, havi ezerért nyugodtan fogsz aludni, ennyit megér.

Pl. Howard Leight Laser Lite vagy Max.

2017. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől mindig kiakadok. Mármint... én el sem tudom képzelni, hogy valakit tudatosan zavarjak az alvásában. Az alvás egyszerűen létfontosságú dolog! Mert ezek szerint a szüleid tudatosan teszik, ha "őket egyáltalán nem érdekli". Este 10-től reggel 6-ig amúgy is csendben kellene lenni, jogod van a pihenéshez! Szégyen, hogy valakinek a saját családja miatt kell füldugót javasolnom. :( Sajnálom. :(
2017. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!