Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni egy olyan 30 eves férfival, akit a szulei meg mindig gyerek szerepben tartanak es ugy is el, mint egy gyerek? Fog tudni valaha is onmagaert felelossegteljes felnott eletet elni?

Figyelt kérdés
Egyre tobb ilyenről hallani manapsag, ez szamomra megdöbbentő. Mi lesz a sorsa ezeknek a felnott "gyerekeknek"?
2017. máj. 5. 07:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Es ugye elmagyarázni ugysem lehet sem a szülőknek, hogy ez nem normalis, hisz gyerekük, szeretik, es a "gyereknek" sem, hisz ebben szocializalodott.
2017. máj. 5. 07:07
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Van, aki megmarad gyereknek, de többen vannak, akiknek kezd nem komfortossá válni ez az élet, és majd kibújnak a szülői kalickából.

Ezeknek a gyerekeknek az életkilátásaik (vérható élettartam) sokkal jobbak, mint a hamarabb felnövőknek és egyszerűen arról van szó, hogy ők még mindig gyerekek, mert minden életszakaszuk hosszabb, ha már egyszer 40-50 évvel tovább fognak élni.

Pl. múlt héten olvastam, hogy a 8 osztályt végzett dohányosok várható élettartama 41 évvel rövidebb a nemdohányzó diplomásokénál - és ez akkor még csak 2 tényező. Döbbenet.

Most akkor nemdohányzó többdiplomás doktori fokozatos gyerek még gyerek 30 évesen, majd 40-45 éves korára mászik ki a gyerek szerepből, majd 85-90 évesen kezd el öregedni és 115 évesen hal meg.

2017. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Van egy ilyen ismerősöm-távoli rokonom, 50-hez közelít, nemrég haltak meg a szülei. Dolgozik, meg ellátja magát, de emberi kapcsolatokra képtelen. Anyuci szoknyája mögül beszélne max, de hát az már nincs


Hogy ez milyen szorongás nála, vagy milyen lelkibaj, azt nem tudom. De a szüleinek, főleg anyjának sok köze van hozzá, az is biztos. Egy életképtelen nevelt egy mégéletképtelenebbet, sajnos

2017. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én 35 évesen lettem önálló, és köszönöm, jól vagyok.
2017. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

"Egyre tobb ilyenről hallani manapsag,"


Amióta világ a világ én csak ilyenekről hallok, hiába szakad le a szülőktől akkor is a palik 99 %-a ilyen, na akkor ezt mi okozza, hogy egy kapcsolatban a nőtől vár el mindent ő meg vakarja ahol viszket ? Főzzön a nő, takarítson, mosson, vásároljon, szakadt zoknit stoppoljon, tálaljon ... Mert anyuci kinyalta neki és kiszolgálta addig amíg elnem ment otthonról, valami miatt mégis megreked mindenki egy anyuci pici fia szinten ! Furcsa a nők miért nem ? xD

2017. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
75%
Nem mai jelenség, mindig is voltak ilyen szülők és az ilyen gyerekek közül jó pár soha nem lesz életképes felnőtt. Nemrég halt meg egy ilyen ismerősöm. Öreg ember volt, de soha nem volt se munkája, se párkapcsolata vagy normális emberi társasága, de még a saját háztartását se tudta ellátni. Az anyja volt az egyetlen fontos ember az életében, még a halála után 20 évvel is. Az ő halála is csak napok múlva derült ki, amikor a szomszédok kihívták a tűzoltókat, mert füstölni kezdett valami a több tonna szemétben, amit felhalmozott a háza körül.
2017. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tom80 ***** válasza:
2017. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

11:34

"a palik 99 %-a ilyen"


Jó sok pasassal lehettél már, ha ilyen a statisztikád!

2017. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!