Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velünk...

Miért csinálja ezt velünk anyu? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és tanácsot szeretnék kérni, mert már nem bírom. Szüleim rengeteget veszekednek mostanában, mert anyu sokat van távol és apám féltékeny mindenkire. Anyunak olyan a munkája, hogy mindig megismer embereket, van hogy külföldre kell mennie és emiatt sokszor összevesznek, mert apa féltékeny,hogy férfiak veszik körül.

De sajnos úgy érzem, hogy apa jogosan csinálja, mert ha van egy helyzet, amikor féltékeny valakire, akkor anyu csak azért sem távolodik el attól az embertől és nem érdekli, hogy rámehet a családja. Most pl. van egy 30 éves pasi, akivel elvileg csak együtt dolgoznak, de állandóan írogatnak és apám persze ezt észrevette, olyan veszekedés lett, hogy összetört dolgokat, elment otthonról, de anyám azt mondta, hogy nem érdekli, nincs semmi és nem fogja megszakítani a munkakapcsolatát a pasival. Van, hogy nem jön haza, mert elvileg a barátaival vagy kollégáival van, de rettegek, hogy ilyenkor azzal a csávóval találkozik. Miért csinálja ezt? Miért nem próbál meg egy viselkedni, hogy ne legyen rossz apunak és ne veszekedjenek? Nem tudom, hogy mit tehetnék, miért ilyen az anyám és hogy vehetném rá, hogy ne csinálja ezt és legyünk normális család. Kérlek segítsetek.


2017. máj. 6. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Anyad ilyen tipus es szerintem mindig is ilyen tipus volt. Apad tudta a hazassag elott is, de lehet, hogy akkor eppen tetszett neki, nem gondolta, hogy hosszu tavon nem lesz igy jo. Anyukad szeret kacerkodni, mig ra nem fazik egy nap. Legjobb lenne ha elvalnanak, na de ugye , legtobb ember nem teszi, inkabb csondben vagy hangosan gyilkoljak egymast, mert hat a haz, a vagyon, stb. Anyadat megvaltoztatni nem fogod tudni, talan majd az oregsegere lecsillapul vagy akkor sem, aztan a varos bohoca lesz.
2017. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos a szüleid nem illenek össze, de nem tudják magukról. Egyikük sem hibás csak egyszer régen rossz partnert választottak maguknak és nem képesek beismerni.

Kérdezd meg tőlük.

2017. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne legyen rossz apunak? Betegesen féltékeny, tör zúz ha nem kénye kedve szerint történnek a dolgok, én már rég elhagytam volna anyád helyében.
2017. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Rohadt gyorsan tanuld meg, hogy egy nőnek is lehet karrierje, barátai, közösségi élete és nem köteles úgy ugrálni, ahogy egy beteges idióta hisztizik neki!
2017. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Azt írja az első, hogy anyád ilyen típus. Milyen? Beszélgetni mer másokkal? Még van pofája dolgozni is járni? Tényleg, de sz@r ember!!


Kérdező! Apáddal együtt menjetek inkább ti orvoshoz, hogy normális emberi szociális viselkedést sajnáltok anyádtól. Elmebeteg banda.

2017. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Alexandra Elena válasza:

Jézus Isten, ne idegesítsetek már! Az hol normális hogy ti csak azt szűritek le ebből, hogy az apa idegbeteg? Ráadásul ha így is van miért egy befolyásolható 15 évrs gyereket kell így bántani?

Rettenetesen okosnak képzelitek magatokat, frankó megmondó emberek vagytok.

Kérdező, a világért se foglalkozz velük, túl sok jutott nekik az egoból és annál kevesebb IQ-ból.

Ha bármiben tudok segíteni írj privát üzenetet.

Egyébként tudom, hogy nehéz de ebbe nem szabad beleavatkoznod, nem a te felelősséged megoldani ezt a helyzetet. A szüleidé. Kitartás!

2017. máj. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!