Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akivel kivétele...

Van itt olyan, akivel kivételeztek a szülei? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Milyen értelemben kivételeztek veletek? Jó vagy rossz? Úgy értem, hogy előrébb vagy hátrébb helyeztek-e titeket.


Az a helyzet, hogy olyan 8 éves korom óta velem apukám kivételezik. Azt veszem észre, hogy engem jobban szeret mint a nővéremet, sokszor ad pénzt, de csak úgy magától, pedig nem is kérem. A nővéremnek pedig soha nem ad, csak ha nagyon kell. A viselkedésén is látszik, hogy engem jobban szeret. Nem akarok ezzel úgymond felvágni, egyszerűen sosem értettem miért csinálja apum ezt.

Anyukám pedig más..


Anyukám láthatóan nővéremet szereti jobban, neki mindent megad. Jobban odafigyel rá. Én meg akárhányszor próbálok vele beszélni "nem ér rá".(Elváltak a szüleim, apummal élünk nővéremmel)

Nemtudom mit tegyek, mert már kezd elegem lenni ebből az egészből. Azt akarom, hogy a szüleim egyformán tekintsenek ránk. És az a legrosszabb, hogy a nővérem utál is ez miatt, mert apum jobban odafigyel rám..


14/L


2017. máj. 7. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

te meg utálhatnád mert anyátok rá figyel jobban...


ez hülyeség


nyilván apátok egyedül nevel, nehéz, te vagy a kissebb ezért veled kivételez


anyád meg ezt kompenzálni akarja a nővéreddel


a nővéred meg egy debil ha lassan felnőtt léttére ezen problémázik

2017. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A szulo sosem szereti egyforman a gyerekeit. Akkor sem, ha azt mondja. En is leghatul vagyok a rangsorban, mi harman vagyunk testverek. De engem ez nem erdekel. :) Persze te a dolog elejen jarsz 14 evesen, es nagyon sokat fogsz emiatt szomorkodni. En 29 vagyok, es (nem viccelek) ketto nappal ezelott valt szamomra vilagossa, hogy anyam tutira nem szeret. Hogy mi a pozitivum? Haha, hat jarhatom a sajat utam, elerhetem a celjaimat anelkul, hogy extran kelljen valaki massal is foglalkozni. :) Es miert is eroltessem ra, hogy szeressen? Soha nem fog. Folosleges erofeszites, idegesseg. Orulj, hogy felnevel, enni ad, de felejtsd el, hogy valaha is tobb leszel a szemeben. Ha ezen tulteszed magad, akkor barmin. :)
2017. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs igazad 2-es válaszolo!

En is anya vagyok és őszintén mondom mindkét lanyomat egyformán szeretem.

Nálunk soha semmiben nincs kivételezes.


A nővéreddel beszélj hogy nem a te hibad hogy az apukád kivételezik veled.es neked ugyanugy rosszul esik az amit az anyukad csinál veled.

Aztan meg közösen elmondhatnátok ugyanezt a szülőknek..

2017. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
En mozgasserult vagyok es 17 eves.. a noverem 31 es igen.. kivetelezve van vele, a ferje minden honapban kozel 700 ezret keres, es anyamek rogton megvesznek rogton a gyerekenek tizen-huszonezres dolgokat.Hozzateszem, a noverem lenez engem... de ez anyamekat nem izgatja,elhiszem,hogy szar de sajnos ez van
2017. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél már nyíltan anyukádtól hogy miért nem ér rá soha? Beszélgessetek el. Az hogy akarod az kevés. Tegyél érte. Beszélgess el a szülőkkel nyíltan. Mi történt a múltban? Vagy megállapodás alapján felosztottak tikteket? Az okot kell megtalálnod kinyomoznod. Lehet hogy nem tudatos náluk, de ha azzá teszed, változhat a helyzet.
2017. máj. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!