Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem enged semmit?

Anyám miért nem enged semmit?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, és az anyám egyszerüen utál. Nem lehet vele beszélni mert mindig ugyan aut a berögzött szarjait ismételgeti. Szeretnék számítógépezni de nem engedi! Mindih kitalán valami idióta unreális szabályt, aminek rendszerint SEMMI értelme nincs, több barátomnak meséltem, és ez szerintük se normális.Folyamatosan ordibál, lökdös, és egyszer még nevelőintézetbe is akart adni. Folyamatosan lehülyéz, leidiótáz, pedig rendszeresen segítek neki, és a jegyeim se rosszak. Egyfolytában hazudozik, nem enged el sehova. Apám alapbol jófej, de ö nemigazán foglalkozik ezzel. Ő is csak 1-2 anyuféle szar szabályt tartat be velem...

Ne értsetek félre, tudom hogy szükség van szabályokra, de ez nevetséges. Van egy öcsém, de ő a kiskedvenc. Őt ritkábban bántja... Multkor egy SAJAT projektet csináltam, és nem olyan lett mint amilyet ő akart, ezért KIZÁRT A HÁZBÓL! ez mi, mert biztos h nem normális... Sose kérek tőle nagy dolgokat, csukja be az ajtom ha elmegy, kopogjon mielott bejon... Ennyi..

+ nemtudom mennyire jatszik az is, hogy 20 évesnek képzeli magát.

(Selfie, instagram, snapchat, stb...)

Már elég régota megy ez, és elegem van.



2017. máj. 10. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Mi a kérdés? Ez nem lelki segély szolgáltatás.
2017. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
tudnál a szabályokról írni, példával?
2017. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen kérdéseknél annyira meghallgatnám a másik felet is, vagyis anyukádat. Így nem lehet véleményt mondani, mert csak a te verziódat hallottuk.
2017. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és mik azok a hülye szabályok? Mert így sz.rt se értek a kérdésedből.
2017. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most itt nem olyan konkrét szabályokra gondolok. (Lefekvési idő, kintmaradás, stb..)… hanem Apró semmiségekre, amik összegyűlnek. Mindenért leordít, és az ilyen kis dolgok miatt mint pl: kint maradt egy tányér. Értem hogy baj, meg elfelejtettem, ok... De rögtön az elsonel ordit és nem fogja fel h nem ö az egyetlen amivel foglalkoznom kell
2017. máj. 10. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Óóóó te szgéééééééééény mi mind sajnálunk. Most már jobb?
2017. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen sokkal köszi
2017. jún. 26. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Netezz könyvtàrba...Anyàdat meg bìrd ki valahogy.Aztàn ahogy tudsz költözz el otthonròl....

Az ilyen dolgokkal sajnos nem lehet mit csinàlni...Csalàdteràpiàra elmehettnètek,de gondolom anyukàd nem menne el..

2017. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!