Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hónapos terhes vagyok....

Három hónapos terhes vagyok. A párom annyira akarja ezt a babát és fél, hogy elvetélek. Szinte semmit nem enged, az ágyból sem kelhetek fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Örülj,hogy fontos vagy és törődnek veled
2014. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
de édes :)
2014. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Mi az, hogy mit tegyél? Ha meg nem mutatná ki, hogy félt téged, akkor meg az lenne a bajod...
2014. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan mintha börtönben lennék.
2014. febr. 6. 21:04
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Attól hogy fekszel az ágyban nem fog megmaradni a bab, ha nem akar. Ezt a pároddal is meg kell értetned, már ha meg akarsz mozdulni. Én biztos nem tudnék kilenc hónapig feküdni az ágyban.
2014. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért az nem normális, hogy fel sem kelhet. Ha egészséges a terhesség, kimondottan jót tesz egy pici mozgás, séta.

Ülj le vele és mondd el neki, hgoy te is nagyon szeretnéd a babát, de elhiheti, hogy ennyitől semmi baja nem lesz. Ha ez sem segít, akkor mikor legközelebb orvoshoz mész, menjen veled és kérdezzétek meg együtt.

2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy van három gyerekünk akiket el kellene látnom, de így nem tudom.
2014. febr. 6. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez szerintem sem normális, teljesen el fogsz gyengülni, mozogni kell.
2014. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

A 3-al veszélyeztett voltál?

Hiszi a piszi ezt a kérdést!

2014. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Régen az áldott állapotos mamák a munka mellől mentek szülni.

Arra ügyeljen inkább, hogy egészségesen étkezz, normális legyen az életritmusotok, ne legyen

fölösleges idegeskedés, sokat mozogj, sétálj, és főleg, dolgozz. Természetesen ne emeld meg magad, de az áldott állapot nem betegség, hanem mint a megnevezésében is benne foglaltatik: állapot. Boldog állapot.

2014. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!