Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tud már végre...

Miért nem tud már végre megnyugodni az anyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nő vagyok. Amióta anyám férje meghalt azóta sokszor azzal cseszeget, hogy szedjek már össze valakit. Nem tudom miért csinálja, de már nagyon unalmas ez a szöveg, és már idegesít is. Neki nincs évek óta senkije és nem is tesz érte semmit. Talán ebbe csavarodott bele és a frusztrációját meg a saját nemi vágyát ebben vezeti le?
2017. máj. 11. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy unokázni akar. :)


De most komolyan, vannak olyan emberek, akik nem bírják ki, hogy ne szóljanak bele a másik életébe. Nekem is volt egy férfi családtagom, aki azzal csesztetett, hogy mikor szedek össze valakit. Mondom neki, hogy most nincs szükségem kapcsolatra, főleg egy látszat kapcsolatra csak azért, hogy legyen mellettem valaki. Nem értette.


De az is lehet, hogy anyukád egyedül érzi magát, és ezzel a cseszegetéssel csak fel akarja hívni magára a figyelmet. Szerintem ezzel szeretné fontosnak érezni magát.

2017. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mar unokazna. Vagy unalmas neki egyedul es rajtad keresztul szeretne elni. Kerd meg egy rocker/punk haverodat hogy menjel el hozzatok mint volegeny a vasarnapi vacsorara. Tuti leszall a temarol egy ideig :))
2017. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én már megmagyaráztam neki, hogy most miért nem..... de mintha egyik fülén bemenne a másik fülén pedig ki..... mintha nem is emlékezne arra, hogy mit mondtam neki erről. Ugyanúgy csinálja tovább.
2017. máj. 11. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni. Maximum annyival le tudod jegelni a dolgot, hogy alakulófélben van valaki. Amikor kérdezi mindig ezt rávágod.

Ha kérdezget, akkor pedig megmondod, hogy még nem szeretnél beszélni róla. Ennyi.

2017. máj. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!