Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » HELP! Szerintetek ez így...

HELP! Szerintetek ez így megoldható?

Figyelt kérdés
Viberen szoktam csevegni a barátommal,akit a szüleim nem kedvelnek. Fel szokott hívni,videóbeszélgetést szoktunk folytatni mikor senki nincs itthon,mert ha szüleim tudják,hogy beszélgetek ott akarnak lenni,hallgatóznak stb. Annyira gáz. Ma fel akar hívni a párom este,de a lakás kicsi és félek hogy meghallanák. Ha elaludtak a szülők,csukott ajtón keresztül szerintetek hallani? A szobájuk nincs messze tőlem,de van két ajtó amit betudok csukni. Halk beszéddel szerintetek jó lenne?
2017. máj. 15. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább találkozzatok élőben.Úgy biztos,hogy a szüleitek nem fognak hallgatózni.
2017. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos.
2017. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze úgy is szoktunk. De van mikor messze van tőlem és csak neten tudunk beszélni.
2017. máj. 15. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fülhalgatód, hogy legalább őt ne hallják?
2017. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Használj fülhallgatót és te magad meg suttogj úgy talán működik a dolog. Általában 1 ajtónál messzebb csak kicsit hallatszódik a suttogás. 2 ajtó szerintem már segítene. Ha van valaki ismerősöd, pl testvéred. Kérd meg hogy suttogjon míg te átmész a szüleid szobájába és hallgasd mit hallasz.
2017. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fülhallgató jó ötlet,tesóm nincs itthon sajnos.
2017. máj. 15. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Figyelj a szuleid NEM szolhatnak bele kivel vagy! Mit tehetnenek? Eltitananak tole? Ugyanmar! Akkor lazadni kell, megszokni! A gyerekuk vagy, legfeljebb veszekednek veled. Ennyi. A helyedben kihangositva beszelnek vele amikor mindenki otthon van. :D
2017. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tiltottak már tőle,de azzal fenyegetőztem,hogy elköltözök,így lett béke.
2017. máj. 15. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Fuhh ismerős. Én panelba lakok így azt is hallom hogy ha a negyediken büfögnek. Én takaró alá bújtam és nagyon halkan beszéltem. De ha szólt náluk a tévé akkor nem bujtam el hisz ők azt halják így nem hallatszik át hogy beszélek ha náluk van egy alapzaj. Két ajtó is van köztetek így tuti nem hallatszik át és igen ha videóztok tegyél fülest.
2017. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja az alapzaj nem rossz ötlet. Rakj be valami zenét vagy indítsd el a kedvenc sorozatod. Az elnyomja a beszédet.
2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!