Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltörtem anyukám diffenbachiáj...

Eltörtem anyukám diffenbachiáját, amit féltve őrzött és most utál. Hogyan békítsem ki?

Figyelt kérdés
Star warsosat játszottam délután, mert unatkoztam. Becsuktam a szemem, hagytam, hogy átjárjon az erő és közben olyan Obi Wan-osan hadonasztam a játék fenykardommal. A nappaliban, ahol ezt csináltam, van egy diffenbachia, amit anyukám nagyon régóta őriz, mindig szaporítja a tövèt, mert még az alap növényt dédim vette fiatalon. Na most én ezt véletlen levertem a fénykardommal az állványról, azt hittem odébb van. Ki se mertem nyitni a szemem, tudtam, hogy nagy a baj. Aztán szóltam anyának, elmondtam őszintén hogy jediztem és ez lett. Az a baj, hogy a növény teljesen ketté tört, nem tudom meg lehet-e menteni, de anyu sírva fakadt és azt mondta inkább takarodjak ki az udvarra. Most jöttem be 5 perce, de meg mindig nem szól hozzam. Hogy kene kozelednem felé?
2017. máj. 15. 20:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem utál. Egy anya nem utálja a gyerekét (kivéve az abszurd példákat). Meg fog bocsátani, de biztosan azt gondolja, hogy lehetett volna ennél több eszed.

És valüban az írásod alapján nagy lehetsz már ehhez a lakásban ugrabugráláshoz.

Anyudat most hagyd emgnyugodni, ne közelíts felé sehogy. Majd közelít, ha akar.

2017. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%
Egyelek meg,én nem tudnék rád haragudni.
2017. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
45%

Egyelek meg,én nem tudnék rád haragudni.


Ja..végül is csak kinyírta a dédnagyanyja örökségét:-S


Kérdező: hagyd ma, és holnap kérj tőle bocsánatot, mond el mennyire sajnálod és hogy nem direkt volt, többet nem fogsz gyökér módjára viselkedni a lakásban. De tényleg, odakint volt vagy 25 fok, miért nem kint játszottál?

2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak lassan. Adj neki időt. De ne félj, meg fog békélni. Téged sokkal jobban szeret! :)
2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
36%

3#

Nálunk pl vihat volt....

És egy gyerek játszik, nem gyökér módjára viselkedik....

2017. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

A törzs részeit, a rüggyel felfelé vízszintesen helyezzük nedves közegbe. (25ºC ) Egy bizonyos magasság elérésekor a törzs minden további nélkül visszavágható. A megrövidített törzs újra hajt. A levágott rész szobahőmérsékletű vízbe állítva gyökeret növeszt.



Kicsit túl reagáljátok a dolgot. Igen valóba balf asz vagy de nem egy japán antik vázát törtél össze ami valóban javíthatatlan,pótolhatatlan.

2017. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Örökség...istenem..kisgyerekről van szó. Emlék a szívünkben van, a tárgyak mellékesek
2017. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudjátok hogy kisgyerek? Sehol se írta.. és ahhoz hogy így írjon legalább 12-14 évesnek kell lennie.
2017. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, hogy lehet megmenteni. Ha szaporítani szokta, akkor amúgy is van még belőle másik példány, nem?
2017. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%
És egy 12-14 éves nem gyerek?
2017. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!