Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzete-e már valaki visszaford...

Érzete-e már valaki visszafordithatatlanul elidegenedettnek magát a családtagjaitól?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért mert nem figylenek,függőségben szenvednek,stb.
2017. máj. 18. 13:55
1 2
 11/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Az alkoholizmussal az a baj, hogy hiába próbálsz segíteni, ha az illető szarik a világba és iszik.


Én azt mondom, addig kell otthagyni amíg megteheted. Nem csak magad miatt, hanem gondolj arra, hogy egyszer lesznek gyerekeid, akiknek minden napjuk pokol lesz egy alkoholista társaságában.


Sajnos én is, ahogy sok ismerősöm, alkoholista szülő mellett nőttem fel, senkinek nem kívánom.


Apám 1,5 éve halt meg, a halálhírére szó szerint úgy éreztem, hogy több évtizedes teher esik le a vállamról, és egy percig nem sajnáltam. Egyedül azt sajnáltam, hogy lehettünk volna egy normális, szerető család is, de ő a pit választotta.

2017. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!