Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiket kirúgtak otthonról,...

Akiket kirúgtak otthonról, azok hogy állnak a szülői béküléshez?

Figyelt kérdés

Akár úgy, hogy kiszórták az utcára a holmitokat, vagy rátok parancsoltak, hogy pakoljatok és tűnjetek el most azonnal stb.

Hogyan álltok ahhoz, ha békülni szeretnének? Hogy állítólag megbánták és bocsáss meg nekik, esetleg költözz haza?


2017. máj. 22. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

7essel teljesen egyetértek!


Engem is kidobtak, nagyon csúnya sztori volt. Ennek már 1 éve és azóta nem láttam anyámat, és soha többet nem is akarom. Mondjuk engem kisgyerekkorom óta terrorizált, ez már csak az utolsó csepp volt. De nálam ez ennyi volt. Persze ő soha nem fogja belátni a hibáit.

Sztem ne békülj ki velük! Megvan ennek is a pszichológiája. Az ilyen emberek nem érdemlik meg, hogy legyen gyerekük.

2017. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!