Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok, jól cselekszem?

Mit gondoltok, jól cselekszem?

Figyelt kérdés

Elèg kellemetlen a kérdés, mèg maga a megírása is.

Szüleimet szoktam hallani ahogy szeretkeznek. Anyum van amikor rákérdez, hogy "hallottál valamit?" Én meg csak "dehogy"...közbe meg nagyon jól tudom mire kérdez. Úgy gondoltam, hogy nincs közöm ehhez, vagy tulajdonképpen kellemetlen helyzetbe hozni.

Ha megkérdezi mégegyszer mit válaszoljak, mi a tanácsotok? (Bocsi, hogy ilyen a kérdés)

14 / Lány



2017. máj. 22. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, akkor igen szólj neki.
2017. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen mindegy, hogy bevallod-e az igazat; amúgy igen, kivéve, hogyha zavar, mert akkor mindenképpen mondd meg; egyébként is, hogyha hallottad, akkor mi van? Semmi baja nem lesz tőle a szüleidnek, hogyha hallottál valamit. Ez tök természetes, hétköznapi dolog, hogy az emberek csinálnak ilyet is, te is így keletkeztél.
2017. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha te folyton azt hazudod, hogy nem hallasz semmit, akkor ő nem fogja tudni, hogy valójában hallod őket. Ergo ők sem fognak változtatni a hangosságukon. Lehet, hogy kellemetlennek érzed, de számukra sokkal kellemetlenebb, és mindenki jobban jár, ha neked nem kell ezt hallgatnod. Szóval legközelebb legyél kicsit bátrabb, és mondd meg neki, hogy anya, túl hangosak vagytok, kérlek, legyetek rám tekintettel.
2017. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hálás vagyok ezért! 😅
2017. máj. 22. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg, míg megkérdezi megint, állj elé, hogy "anya féltem igazat mondani, de igen, kihallatszik és nagyon zavaró".
2017. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező nem mondta, hogy zavarja. Szóval csak akkor kéne azt mondanod, hogyha tényleg zavar,hogyha nem, akkor ne kamuzd, mert rossz érzéseket fogsz kelteni a szüleidben. Szóval csak ha zavar, tényleg akkor mondd, hogy zavar.
2017. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik, h igen, hallottad őket. biztos zavarban lesznek, de legalább legközelebb csendesebben csinálják
2017. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdező nem mondta, hogy zavarja"


Nincs olyan ember, akit nem zavar mások szexelését hallgatni. Ha szülőkről van szó, akkor meg pláne.

2017. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

A szülő "rákérdez".

- hogy "hallottál valamit?"


Egyszer volt, hol nem volt.

Volt egyszer 14 éves Piroska.

2017. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Mit gondoltok, jól cselekszem? - kérdezed.

De mit cselekszel? Semmit.

Mondd meg neki, hogy zavar, szíveskedjenek halkabbra venni. Vagy hangszigeteljék a szobát.

2017. máj. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!