Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekem nemsokara ballag,...

Gyerekem nemsokara ballag, azt kerte az apjatol csinaljunk egy kozos fenykepet. Az én saram volt hogy elválltunk bö 10eve. Mit tegyek jo ötlet? Nem?

Figyelt kérdés
Az apukanak van regota egy baratnoje. ö nagyon haragszik ram amiert ezt tettem a voltferjemmel. Joggal, hisz megcsaltam, kihasznaltam=om. Es nem igazan szeretne hogy egy csaladi kep keszuljon. Mert elhatarolodik tölem minden ertelemben.A foton ö nem lesz rajta. érdekelne hogy ez a gyerekre milyen hatassal lenne a fenykep? Nem lehet hogy a gyereket mindig rosz erzes keritene hatalmaba? Nem csak azt akarja a gyerek hogy egyutt legyunk megint? Szerintetek?
2017. máj. 24. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Simán jó ötlet.

Nem hinném, hogy azt szeretné, hogy újra együtt legyetek, neki az a fontos, hogy az ANYJA és az APJA rajta legyen vele együtt egy fotón.

Nem kell ezt túlgondolni. Mindkettőtöket ugyanúgy szeret.

2017. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A gyereked szeretne egy közös képet a szüleivel. Ez olyan ördögtől való? Jézusom...Ez teljesen független a ti problémáitoktól és az új barátnőtől. A gyereknek egy apja és egy anyja van, és szeretne egy képet. Ha már gyakorlatilag nincs rendes családja, legalább egy képe lehetne szerencsétlennek...
2017. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Sajnálom szegény gyereket, hogy ilyen ordas az anyja, és azt se veszi észre, hogy kihasználja még mindig az apját. A helyében inkább az apukával meg az új barátnővel csináltatnék közös képet.
2017. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez ne rólatok szóljon már, max fél perc amig egymás mellett kell állnotok.... ha szeretitek a gyermeket megteszitek...

Ha meg semmi esetre sem lehet vele erről beszélni marad a photoshop, egy rendes fotós igényesen meg is csinálja.

2017. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy képet kért. Biztos nem akarja, hogy megint együtt megyetek. Feltéve, ha szereti az apukáját. Én őszintén szólva szóba sem állnék az anyámmal, ha ilyen lenne, nemhogy vele lakjak. Szóval becsüld meg, hogy a lányod egyáltalán még kér tőled valamit. Nekem nem kénne ilyen anya, a gondolattól is hányingerem van.
2017. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

* legyetek

* kéne

2017. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Fel percet csak ki birtok egymas mellett bakker. Csak szeretne szegeny gyerek a csaladjarol egy kepet. Attol, hogy nem vagy az apukaval egy par, a gyereknek meg o az apja, te vagy az anyja, es ti vagytok a csaladja.
2017. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jó ötlet.

Nekem is elváltak a szüleim és örülök, hogy van olyan képünk, ahol mi hárman vagyunk csak rajta.

Egyébként soha nem akartam, hogy újra együtt legyenek a szüleim.

2017. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szégyelled magad , hogy szembe kell nézned azzal amit tettél. De itt most nem róla vagy rólad van szó. Hanem a gyerekedről. Ha most ballag akkor valószínű most 8. os. Igényli azt a fotót, de már van annyi idős hogy felfogja nem fogtok összejönni újra.
2017. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha bűnösnek és ordas nagy útszéli nőnek érzed magad, akkor se foglalkozz az új barátnő érzéseivel ilyen szinten. Hibáztál, de van egy gyereked, akit nevelsz. A volt férjed kihasználása a volt férj beleegyezésével történik, mert szeretné, hogy a gyerek jól éljen. Ha rosszul nevelnéd, akkor a gyerek is a férjnél lenne.

Szóval a barátnő haragjával egyáltalán nem kell foglalkoznod, legközelebb akkor vedd figyelembe a te gyerekedet érintő döntések meghozatalában, amikor nekik is lesz gyerekük. Addig csak a volt férjed véleménye számít.

Csináltassátok meg azt a képet, de azért ne ölelkezős beállítással.

2017. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!