Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám ne szabjon határokat?

Figyelt kérdés

Elég sokat lolozok (az egy játék ) mostanában, és anyám úgy döntött, hogy elveszi a laptopom, vagy ha van laptopom akkor kihúzza a netet és eldugja a kábelt.

És azt mondta, hogy csak akkor kapom vissza mindkettőt, ha letörlöm a játékot..


Na és 16 éves vagyok, és rohadtul elegem van már ebből. Hiába kerestem felforgattam mindent a házban, nem találtam meg (most perpill a gépem nincs meg.)

Már várom hogy lelépjek fősulira és itt hagyjam ezt a nőt.

(csak anyámmal èlek)

és most nyugodtan jöhetnek a "úristen hogy mondhatsz ilyet" dolgok, nem fog érdekelni, mivel a miénk sosem volt egy rózsás anya lánya kapcsolat, mindig kiabál velem, sosem jó amit csinálok és most ez van.

Mit mondjak már neki?

Semmiképp nem fogom letörölni a játékot, mivel az az egyetlen örömöm az életben, azzal tudom lekötni magam


2017. máj. 24. 15:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Akkor itt az idő, hogy egy kicsit felfedezd a világot magad körül, ugyanis az élet nemcsak a LOL-ból áll.
2017. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
De mi az oka hogy eddig fajult a dolog? Azt valahogy sikerült kihagyni a leírásból.
2017. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Összegezzük, mondjuk reggel fél8- délután 2ig suliban vagy, hazamész és este 11ig nyomod?

Ez így tényleg nem egészséges, vagy legalább tegyél közéjük 1-2 óra pihenőt, próbálj meg anyukád kapcsolatán javítani.

Elköltözöl végre? És hova? Ha Budapestben gondolkozol, akkor 1 szoba 60e +rezsi (kb 80) és 3 emberrel osztozol.

És ehhez teszem, hogy pályakezdőként nem fogsz 200-400 ezreket keresni.

Sőt, hidd el, tudom miről beszélsz, 16 évesen én meg a CS-t toltam, anyámmal ez napi szintű vita volt, ahogy abbahagytam a CS-t, egyből jobb lett a kapcsolatunk.

Próbálj ki 3 napot LOL nélkül, lehet, hogy nálatok is javulni fog a dolog..

2017. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Hu, hát én is nagyon sokat játszom és ez már ment majdnem munkahely kárára is...A saját érdekedben, tényleg kicsit le kéne róla kattanni, tudom milyen nehéz, valami kompromisszumot kössetek. Lehet egy minimális dolognak is örülni fog, pl. két órával kevesebbet játszanál.
2017. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Megértelek, gyerekként velem is ugyanezt csinálták. Kitűnő tanuló voltam, otthon besegítettem a háztartásba, de suli után, meg hétvégén reggeltől estig csak játszottam. Ezért elvették a laptopomat, mert szerintük gonosszá tesznek a játékok. Megkerestem hova tették és játszottam tovább. A mai napig nem fogadják el, hogy nekem ez a hobbim. Pedig mellette járok külföldre nyaralni, nyelviskolába is járok, de a játékokat egyszerűen képtelenek elfogadni és megérteni. Pedig felnőtt vagyok és külön élek. Bezzeg ők munka után leülnek a kanapéra és estig TV-t néznek. De az jó.
2017. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

"Elég sokat lolozok (az egy játék ) mostanában, és anyám úgy döntött, hogy elveszi a laptopom, vagy ha van laptopom akkor kihúzza a netet és eldugja a kábelt."


Hajrá anyuka!


Add át neki.

2017. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Kit érdekel... most ezért 5 év múlva meg azért fogsz rinyálni, mert nincsenek barátaid, egyedül vagy, magányos vagy....

Hogy ezt megelőzzük, ne rinyálj, hanem elj társasági életet, lersze miután megirtad a leckéd, eza dolgod.....

Szimpatikus anyukád, üdv Neki. :)

2017. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

6-os voltam.


Azt várod kérdező, hogy a % pontozásod megváltoztatja azt, hogy talán helyesen cselekedsz?


Szerintem függő vagy, és anyukád (akit "nő"-nek nevezel, és szerintem tiszteletlenül) jogosan aggódik.

Egyenlőre a lázadó korod békáját nyeli.

2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Még a jogod van hozzá, anyád kattant és társai valasz nem volt... ki lövi el elsőnek? 😂😂😂😂😂
2017. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
csinálj egy másik felhasználó fiókot... töröld le elötte. de anyád nem valami értelmes, hogy azthiszi mert egyszer letörlöd nem lehet újra telepíteni :):):)
2017. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!