Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most inkább az anyákhoz...

Most inkább az anyákhoz szólnék bulizással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ti mikortól engedtétek/engeditek lányotokat bulizni és ha mehet akkor ihat e alkoholos italt? Vagy volt e olyan hogy ti nem engedtétek de észre lehetett venni hogy ivott előző nap
2017. máj. 25. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 15 -évesen mentem először, mikor kimaradtam 8.-ból (év vesztes vagyok,nem buktam mielőtt valaki okoskodna).

Nálunk sosem volt olyan,hogy engedik vagy sem,hogy igyak buliba. Most nem azért az egy húszért, de talán ott vagy/lennél vele a buliba és ha merne venni magának akkor szobafogság stb?

Hozzá teszem,nem ittam soha buliba alkoholt,csak kóla vagy energia ital.Bekerültem szakképzőbe meg osztálytársamhoz mentem bulizni, tőlünk kb 40-45 km-re egyedül busszal ott alvással. Ott sem piáztam.

Szerintem felesleges tiltogatni. Ha akar úgyis iszik

Csak most kezdtem el "inni" alkalmanként párommal vagy ha olyan esemény van! Évi szinten max 4 alkalommal.

27/N

2017. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
15-16 felett, amikor már tudom róla, hogy van valamicske esze is a dolgokhoz, felelősségteljes.
2017. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!