Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyakon vágnád vagy számon...

Nyakon vágnád vagy számon kérnéd a felnőtt fiad, ha megtudnád hogy nyílt utcán, versenyezni szokott?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 15:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges. Majd a börtönben Lecsó vagy Zeusz nyakon vágja. Előbb-utóbb elgázol valakit.
2017. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Bizonyára megmondanám neki a véleményemet, illetve közölném, hogy versenyezzen fogyasztásban, városi közlekedésnél különösen számít a vezetési stílus :D Jó, ez utóbbit abban a hitben mondanám, hogy úgyse hallgat rám, ha addig nem ragadt rá a szülei hipermilersége.


Dehogy vágnám nyakon, a motorozás csábos dolog és ifjan van, aki kissé idióta. De elbeszélgetnék vele, mert a motorozás veszélyessége elsősorban az ilyen idiotizmus miatt van. Ha száguldozni akar, jó minőségű s nem nagy forgalmú, belátható úton tegye. Tudnék még kisregényt írni, de azt itt nem fogok. A gyereknek elmondanám, de szerintem már 5 évesen, amikor először dobnám fel magam mögé a motorra, gyereküléssel (a magzatkori motorozásokat nem számítva), s innentől megismételném úgy évente. Motorozni jó, de tőle is elvárom, hogy sokáig akarjon motorozni, ne a lehető leggyorsabban és tragikusan rövid ideig. Plusz iszonyú bunkóságnak tartom, ha másokat veszélyeztet, akármilyen járművel is van s akármilyen sebességgel.

2017. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
9%
majd meglátod ő meg rámegy a nyakadra a kocsival na akkor majd nem lesz ekkora a szád... remélem a kocsi törlesztő részletét te fizeted ;)
2017. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Felnőttet már nem lehet nevelni. Elmondanám a véleményem, aztán kötnék rá egy nagy összegű biztosítást.
2017. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem ütök. De elmondanám a véleményem arról, hogy ennyire szégyenletesen butára nem nevelhettem...
2017. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Neked ő mindig a gyereked marad. Gyakorlatilag ti (és esetleg a párja) tudjátok csak észhez téríteni, és ha jogilag nem is, de morálisan kicsit mindig a szülő felelőssége marad, ha hagyja rossz útra térni a gyerekét, anélkül, hogy megpróbálna közbelépni.
2017. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ hogy versenyez és hol és mikor.De valószínű nem tudod lebeszélni róla.De próbáld meg óvatosságra inteni.Vagy ne adj neki pénzt benzinre :D

21/f

2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%

Én elbeszélgetnék vele, hogy minden ember a maga életéért felel, viszont ha kocsiba, motorra ül, akkor onnantól ő felel mások életéért is.


Szerintem nincs annál szomorúbb dolog, mint mások hülyesége miatt értelmetlenül meghalni.

2017. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10%
mert nyilván semmi közöd ahhoz, hogy nincs felelősségérzete, nem te nevelted...
2017. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
elmondanam neki h ugyanolyan hulye mint az apja igy nem lepodok meg hogy o is ilyen, majd hozzatennem hogy en nehany szerencses baleset utan eszheztertem, de nem biztos h vele is ily kegyes lesz a sors...
2017. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!