Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám versenyezni akarna...

Édesanyám versenyezni akarna velem? Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az esküvőnk. Én a legegyszerűbb lekerekített arany karikagyűrűt választottam,mert mindig is az volt az álmom. Nekem az jelenti A karikagyűrűt. Ha karikagyűrűről beszéltünk,egy ilyen jutott eszembe mindig is. Semmi kő,semmi minta,semmi bevésés.

Szóba került,erre anyu kibökte,hogy neki sosem tetszett,hogy én ezt választottam,szavai szerint: "ez olyan,mint nagyanyám százéves karikagyűrűje,én tudod,hogy Olaszországból hozattam gyönyörű köveset,mert annak különlegesnek kell lenni,és a mai napig az is,ez meg egy ócska függönykarika."


És ezt így,szó szerint. Nagyon megbántott,de gyorsan eltereltem a témát,mégis csak anyák napja jön,nem akarok vele összeveszni,és ebből az lehetett volna.


Mint mondtam,ez tetszett,és nem a pénz miatt választottam ilyet,férjem is egyetértett ebben,ő is az egyszerűt szereti.



2017. máj. 6. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi ebben a veresenyzés?

Neki más az ízlése, és ezt nem túl kedvesen de a tudzodra is adta.

2017. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert kicsit ilyen "bezzeg nekem szebb van" stílusban adta elő,a kezemet is elhajította,mikor büszkén mutattam neki,de bezzeg az övé. Ezt hallani kellett volna.
2017. máj. 6. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert szerintem azt hiszi később megbánod hogy nem olyan nagymenő gyűrűd lesz mint neki.. ilyen a stílusa és nem érti hogy léteznek olyan emberek akik az egyszerűt szeretik. a környezetemben a legtöbb embernek olyan gyűrűje van mint neked szóval ne foglalkozz vele.
2017. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Irigy rád, mert neked nem az fontos hogy egy gyűrűvel fejezd ki a boldogságodat.
2017. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

13:01


Igy igaz!

2017. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Irigynek nem mondanám azért. Talán inkább a hármas. Sosem hitte el,hogy én egyszerűbb nő vagyok,mindig azt hitte,hogy csak depis,amiért nekem nem kellenek a menő cuccok.
2017. máj. 6. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A felszínes emberek nem értik azok gondolkodását, akik nem olyanok, mint ők.
2017. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyessel értek egyet. Ebben semmi versenyzés nincs.
2017. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem versenyez, simán bunkó volt, és nem értette, miért nem vagy olyan felszínes, mint ő.
2017. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem gondolom sem azt,hogy irígy rád,sem azt,hogy

hogy versenyezni akarna.Egyszerűen szebbet képzelt el neked ! ..A hagyomanyos karikagyűrű nekünk sem volt opció a férjemmel,számunkra snassz régimódi,valószinűleg anyud is igy gondolja.Nem kell összeveszni ezért,de finoman jelezheted ,hogy nem baj az ha az ízlések különböznek .

2017. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!