Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá hogy költözzö...

Hogyan vegyem rá hogy költözzön ki a konyhából?

Figyelt kérdés
Vagyis pontosabban az ebédlőből, csak boltív van a két szoba között, egy a légtér. Két szintes, 3 szobás kertes házunk van, ő mégis az ebédlőben lévő kanapén alszik évek óta, szüleim viszonya megromlott már vagy 10 éve akkor költözött ki, apa elköltözött vagy 5 éve de anya maradt a kanapén, sőt oda vett magának egy újat ahelyett hogy beköltözött volna a 2(!!) szabad háló közül bármelyikbe. Emiatt mert ő ott 'lakik' nem is szabadna főznöm mert 'büdösek lesznek' a kint hagyott ruhái(az ebédlő asztal székeit használja karfának), ha délutános vagyok kb fél 12 kor érek haza, ennék valamit de nem lehet bemenni a konyhába mert ő már alszik mert korán kel. Már megkérdeztem miért jó ez így neki, de értelmes választ nem adott. Nem én vagyok az első aki szólt már neki érte, a saját anyukája, a testvére sőt az akkor aktuális pasi se értette. Lehetséges hogy azért ilyen mert túlsúlyos és éjszaka nasizik vagy vmi?

#anya lánya problémák
2017. jún. 8. 15:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt ideér a költözz el kórus, a ház közös tulajdonú, közte és köztem. A rezsit felezzük.
2017. jún. 8. 15:38
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
kétszer elolvastam de nem tudom kiről van szó !!! midegy főzzél és egyél nyugottan,nehogy már éjfélkor éhezz mikor ott a két szoba,majdmegunja,nyugottan zajongjmeg csinálj amit akarsz,mond neki ha zavarod ott a két szoba tessék
2017. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Anyáról, bocsi ha nem egyértelmű. Eddig meg tudtam oldani a kajálást, készítettem előre szenyót vagy vmit, ha hazaértem megettem, de most minden normális kaja megromlik kint a melegben ha nincs a hűtőben.
2017. jún. 8. 15:48
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

"Lehetséges hogy azért ilyen mert túlsúlyos "


Valószínűleg már nem bír felmenni a lépcsőn a nagy se. gével!

Ráadásul naponta többször is kellene.

2017. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Mivel kettőtöké a ház, közöld vele, hogy zavaró a tevékenysége, mivel nem rendeltetésszerűen használja a ház helységeit, a te életedet zavarja és ha nem változtat rajta, akkor megteszed a szükséges intézkedéseket.

Nevezetesen, hogy pert indítasz "közös tulajdon megszüntetése" címén és abból ő csak rosszul fog kijönni, tehát jobban teszi, ha a cuccaival elfoglalja az egyik hálószobát és megpróbál normális ember módjára élni.

[link]

2017. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó de pont ezért került hozzám(vagyis az 'örököshöz') mert apa nem tudott megegyezni anyával és megunta a pereskedést ami már vagy 4 éve húzódott. Azt hitte (meg valahol én is) hogy a saját gyerekével talán tud egy fedél alatt normális ember módjára élni. Hát mindketten tévedtünk. :/
2017. jún. 8. 17:00
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Egy troll megoldás: Vidd fel a hűtőt az emeletre!
2017. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%

1 Bekattant attól, hogy elhagyta a férje

2 Lusta, igénytelen, dagadt nő, és ott d*glik, ahol a kaja van.

Ne megkérd, hanem közöld vele, hogy anya most szépen segítek neked, és átköltözöl az egyik hálószobába! Ha ez nem használ akkor amíg dolgozik te magad pakold át a cuccát! Ha hazajön és problémázni kezd, akkor először finoman, majd ha kell erélyesen mondd meg neki, hogy attól mert ő igénytelen, te nem fogsz úgy élni, mint az állatok, és szedje már össze magát!

2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező, 5-ös vagyok.

Én azért egy alapos beszélgetés után anyáddal, amin jelen vannak a testvére és a nagymamád is, csak megindítanám azt a pert, ha semmi nem változik.

Az idő megy, a per is halad a maga útján, aztán csak megszületik az ítélet. Ha az egyik fél nem akar közösködni, akkor nincs az az Isten, aki erre rákényszerítheti, különösen, ha a másik fél egy totál antiszociális személyiség, ezért veszítenivalód nincs!

Próbáljatok egyesült erővel hatni rá, ha nem megy, akkor egye meg amit főzött!

2017. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Igaza van a 8-asnak, én csak annyival egészíteném ki, hogy nem csak a cuccát, de az ágyát is felvitetném a hálóba valakikkel, amikor nincs otthon.

Akkor kénytelen lesz ott lefeküdni, mert csak nem teszi meg, hogy az ebédlőben lefekszik a földre?

2017. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!