Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaknapjara ti vesztek aputokn...

Apaknapjara ti vesztek aputoknak valamit? Vagy nem szokas csak anyaknapjara?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Trónok harcás 'war was easier than daughters' pólót csináltattunk neki, idén egy üveg Jack Danielst kap, az a kedvence.
2017. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi szoktunk venni apák napjára is. Tavaly meccsre vittük külföldre, idén még nem tudom hogy mit csinálunk.
2017. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nalunk nem vt szokas, de legkozelebb biztos felkoszontom. Mikor van pontosan?
2017. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem szokás nálunk.
2017. jún. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Én koncertre megyek vele:-)Minden évben megünnepeljük az apáknapját, ugyan úgy mint az anyáknapját is,hiszen ugyan olyan szülő.
2017. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem szokás nálunk,sosem volt
2017. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt szokás sosem. Mondjuk az anyáknapi puccparádé sem, amit egyesek (tisztelet a kivételnek) letolnak. De míg az előbbit nyugotan leírhatod, addig ha az utóbbira akár csak utalsz, sz.rrá oltanak..
2017. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek még kicsik, úgyhogy én veszek egy doboz bonbont, amit odaadnak.

A tavalyi rajzuk még kint van a hűtőn. Akkor kaparós sorsjegyeket kapott. (Szokott venni, szereti.)

Idén nincs ötletem, pici baba mellett nehéz kreatívnak lenni. :( Marad a csoki, azzal nem lövök mellé.

2017. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!