Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Voltam még múlthéten egy házibuliban a barátnőm szülinapján. Anyuék úgy tudják hogy voltak ott szülők.

Igazából nem voltak meg ittunk is. Nem sokat főleg csak ilyen kevert dolgokat. Azt sem mondtam el nekik...fogunk menni még nyáron de elmondjam nekik?Ja és ott is aludt mindenki. Voktak fiúk is de nem volt semmi olyan csak egy kanapen aludtunk.15l


2017. jún. 12. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

A szülők sem hülyék, az is lehet, hogy sejtenek, gondolnak valami ilyesmit.

Gondolom, megkérdezték, milyen volt a buli, ha utána hazudtál róla, érdekes lenne most kitálalni. Nyáron valószínűleg nem kéne több buliba menned. A hazudozásról viszont szokj le, mert senki nem szereti, és később majd csodálkozol, ha kiderül valami, és többé nem bíznak meg benned.

2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ígyis-úgyis te jársz rosszul, szóval...
2017. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha megértőek a szüleid mond el
2017. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
minek mondanád..csak nem engednek többet sehova ennyi.
2017. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nem mondanám el...Minek? Hiszen írtad, hogy nem történt semmilyen probléma, baleset vagy bármilyen jelentősebb dolog, amiről kellene tudniuk. Egyébként szerintem sem lepődnének meg, gondolom tudják, hogy az ilyen alkalmak általában hogyan szoktak kinézni... Nekem "érdekes" szüleim voltak, mindig tiltották az pl. alkoholt, itthoni családi ünnepekkor sem ihattam egy korty pezsgőt sem, de ottalvós buliba, házibuliba meg ilyen helyekre mindig elengedtek, ahol nyilván ittam mert ott lehetett, de semmi hülyeséget nem csináltam. Sosem tartottak előtte "hegyibeszédet", utána sem faggattak ki róla stb., inkább nem akartak róla tudni, hogy mit csináltunk és pedig nem mondtam el nekik semmit mert nem éreztem szükségét. Ettől függetlenül én jónak tartom a kapcsolatunkat, csak szimplán nem beszélünk meg egymással minden egyes apróságot, de szerintem ez nem probléma...
2017. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%

Minden hasonlókorúnak vannak ilyen kisebb titkai, ami csak felnőtt korban jön elő, és akkor már nevetnek rajta ők is. Szerintem ez még nem olyan vészes, hogy rágnod kelljen magad rajta.

Én is sok hasonlót csináltam. Azonban ezeket csináld szintén ésszel a továbbiakban! Óvatosan, tizenöt évesen még nagyon tapasztalatlan vagy, tapogasd ki lassan a határaidat!

2017. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Én egyfolytában sumákoltam meg hazudoztam, meg is romlott a kapcsolatunk a szüleimmel tizenévesen, most már nagyon bánom.


Ez még egyáltalán nem vészes dolog, de NE folytasd a füllentgetést...

2017. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, egy bulitól nem lesz az.
2017. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne mondd el, egy titok még nem árt, különben is, nem volt benne baj vagy veszély. Én nem sokra vagyok a 19-től, de még nem voltam házibuliba, vagy sima buliba, de szeretnék.
2017. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Pár hónap után te is, ők is látják az "eredményt" :DDDD
2017. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!