Elmondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Voltam még múlthéten egy házibuliban a barátnőm szülinapján. Anyuék úgy tudják hogy voltak ott szülők.

Igazából nem voltak meg ittunk is. Nem sokat főleg csak ilyen kevert dolgokat. Azt sem mondtam el nekik...fogunk menni még nyáron de elmondjam nekik?Ja és ott is aludt mindenki. Voktak fiúk is de nem volt semmi olyan csak egy kanapen aludtunk.15l


2017. jún. 12. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, persze, okvetlenül mondd el - majd 5-10 év múlva, amikor már mindketten röhögni tudtok a dolgon. Addig felesleges.
2017. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minek elmondani? Történt valami? Nem. Terhes lettél? Nem.

Akkor minek elmondani? Én is ellógtam 15 évesen bulizni egyet, ittunk is, voltak fiuk. Mégsem adtam anyámnak helyzetjelentést, mert nem volt okom. Felelősségteljesen viselkedsz, nem viszed túlzásba az ivást, nem leszel terhes.

20 éves vagyok, nem látom az okát annak, hogy most színt kellene vallanod, amikor minden okés.

Majd legközelebb mondj igazat. Már nem vagy abban a korban hogy minden egyes csókodról beszámolj a szüleidnek. Tudják hol vagy, mikor érsz haza és MINDENT CSAK MÉRTÉKKEL ÉS ÉSSZEL! ennyi.

2017. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!