Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó ötlet koleszba menni vagy...

IKii kérdése:

Jó ötlet koleszba menni vagy oldjam meg máshogy?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak és most anyámon kívül két féltestvéremmel és nevelő apámmal élek aki nem épp a legkedvesebb ember.Kezd belőle elegem lenni mert mióta itt van,folyton bátyámat ugráltatja és engem szid és aláz meg mindenért.Anya persze nem csinál ez ellen semmit.Ma reggel telt be a pohár amikor korán reggel felébresztett mert tegnap előtt a ház előtti gyomlálásom után ott maradt 3 kis hajtás,és ezért röhögött rajtam a családom előtt.Akárhogy próbálom figyelmen kívül hagyni a szemétkedéseit nem megy.Egyik barátom mondta hogy esetleg ha koleszos lennék nem-e lenne jobb.Van a sulimnak egy kollégiumi épülete,belül még nem jártam de elég jól néz ki.Szeptembertől leszek 9-es,nyelvi tagozatos.Menjek koleszba vagy oldjam meg máshogy?Az igazi apámhoz nem merek menni mert alkoholista és ki tudja mit csinálna velem.Ha valaki olvassa és esetleg koleszos,mi a tapasztalata?Jó ott lenni,kedvesek az emberek?


Válaszokat előre is köszönöm


15/L



2017. jún. 17. 10:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor a koleszban is szigorúbb a rendszer. Ha jófejek a lakótársak, akkor persze buli. Viszont a kolihoz kellenek a szüleid is, mivel az ő aláírásuk is szükséges, illetve díja is van, amit ugye 15 évesen nem tudsz kifizetni. Diákmunkát meg 16 éves kortól tudsz vállalni.
2017. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kéne fizetni a kollégiumért. Minek mentél egyházi iskolába? Szomorú, hogy ilyenek még léteznek 2017-ben.
2017. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Ne olyan egyházi sulira gondolj ahol ha nem mondasz el 2 perc alatt 10 imát hozzád vágják a Bibliát.Hetente van 2 hittan óránk meg egy héten egyszer megy az egész iskola (a gimis rész és az általános sulis rész külön) templomba és végig ülünk egy max 30 perces áhitatot amin senki se figyel csak bambul vagy titokban a telefonját nyomkodja.Meg van a lányoknak matróz blúz amit ünnepségeken viselni kell (Mindig amikor felveszem úgy érzem magam mint Yandere-Chan :D)Amúgy azért mentem abba a suliba mert jobb a tanítás mint az előző sulimban volt és ha oda járok nagyobb az esélye hogy felvesznek a suli nyelvi tagozatára :3 és fel is vettek
2017. jún. 18. 15:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Általában gimis koliért nem kell fizetni, viszont ez változó. Van ahol pl csak úgy lakhatsz ha befizeted a menzakaját. Az enyém szerencsére nem ilyen volt :D
2017. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló véleményét én teljes mértékben figyelmen kívül hagynám. Lehet, jót akar az az ember, lehet, maximalista, ne vegyél mindent a szívedre. Nem lehet, hogy viccből említette az a pár hajtást, ami kint maradt a kerítésen kívül? Ez csak azt mutatja, hogy rendszerető, pedáns, és ez jó tulajdonság. Esetleg kérd meg szép szóval, hogy apa, vagy nem tudom, hogy szólítod, nekem nagyon rosszulesik, hogy mindig én meg a bátyám hibás mindenért. Mikor kapunk valami dicséretet is végre tőled? - Csak el ne "kurvulj" abban a koleszban. Még nagy
2017. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, jobb lenne neked otthon.
2017. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#15 de amikor megaláz és olyanokat mond hogy ,,egyre rondább vagy" azt nem hinném hogy poénból mondja.Vagy lehet neki vicces de nekem nem...
2017. jún. 19. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!