Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan kaptam...

Szerintetek jogosan kaptam büntetést a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hétfő óta itt vannak a bátyámék (bátyám és barátnője,hazalátogattak Hollandiából) és ezért szobát cseréltünk mert a báyám szobája át lett alakítva ezért a szobámban több hely van és ott alszanak.Na most hogy a lényegre térjek.A szüleimnek is van saját szobája akár itt vannak bátyámék akár nem.A minap elmentem sétálni úgy 10 percre és arra jövök haza hogy a szüleim a szobában (ahol jelenleg én alszom) hancúroznak.Véletlenül benyitottam mert nem hallottam semmit mert zenét hallgattam.Elég mérgesen néztek rám és nevelőapám hozzám vágott egy párnát hogy takarodjak ki de k.urva gyorsan.Üvöltöztek velem hogy mit képzelek magamról hogy így félbeszakítom őket és elrontom az örömüket.Én pedig a fejükhöz vágtam (tudom nem volt szép) hogy a saját szobájukban is lehet csinálni és tisztelhetnének másokat úgy ahogy nekem szokták mondani.Ekkor nevelőapám felpofozott és kijelentette hogy nem mehetek sehova és ne is kérjek tőle semmit mert egy elkényeztetett r.ibanc vagyok.Szerintetek mit csináljak?Mivel győzhetném meg őket hogy nekem van igazam?Vagy ők ezt soha nem vallanák be?Mit csináljak most? 14/L

2017. jún. 19. 17:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

6#-os vagyok:

de anyud miért csinálja ezt? Anyagilag vagy bármiképp függtök tőle? Bárhogyan is lennék a helyében én akkor sem hagynám hogy a gyerekemmel így beszéljen bárki is,akkor sem ha éppen szeretem azt az illetőt!

2017. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudtommal semmi sem függ tőle talán csak vak a szerelemtől.De 8. után koleszba megyek tehát kibírom és minél előbb elszeretnék költözni.
2017. jún. 19. 21:04
 13/15 anonim válasza:
100%

Mivel nekem is neveloapam van, esvallandoan b.asznak + anyam azt csinalja amit o akar igy tudom milyen.

Nem nem volt jogos,de ha engem utne meg az lenne az utolso lelegzete. 😪

2017. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, de ilyen méretes f...oknak, mint a nevelőapád, ezt nem lehet megmagyarázni (nem fogod tudni neki megmagyarázni, mert a vége az lesz, hogy ő felnőtt, és férfi, és neki van igaza, akkor is, ha nincs). Nem a te szobádban kellett volna csinálniuk, ha meg lebuknak, akkor meg nekik kellett volna elnézést kérniük, nem veled ordítaniuk, mocskoskodniuk...
2017. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyetalán nevelőapád mit ugat?

Nem az anyád és nem is az apád. Csak valami random tag. Ha velem szorakozna, akkor nem lenne hosszú életű.

2017. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!