Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » S. O. S! Mit tegyek, hogy...

S. O. S! Mit tegyek, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az ö beleegyezesuk nelkul vagyis apukam beleegyezese nelkul rendeltem ruhakat.

Most meglatta hogy jott ket csomag es ö azt hitte hogy ez az a csomag amit ketten rendeltunk,egy telefontok,de nem az.

Amikor hazajottem megkerdezte megjotte,es azt mondtam igen,de amugy nem az jott meg. Most itt ulok,es nem tudom mit csinaljal elobb utobb ugyis rajonne. Illetve elegem van hogy anyukammal mindent megoszthatok,de vele semmit se nehogy megsertsem a szivet.

A ruhak nem draga ruhak,kinaiak,sokkal olcsobbak mint a boltokba. 5ruhat vettem igy,a boltokba egyet tudtam volna.


2017. jún. 20. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha az apad koltsegere rendeltel magadnak ruhat az o tudta nelkul, azt lopasnak hivjak. Ha meg a sajat penzedbol ruhazkodsz, az nem hiszem, hogy apukad "szivet sertene". Most az a porblemad, hogy nem mered apadnak elmondani, hogy megdezsmaltad a penzet?
2017. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Anyud tud rola? Miert nem mondtad el Apudnak, mielott rendeltel vna? Mar keso banat!
2017. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ki fizette? Te vagy ő?
2017. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Fontos lenne tudni hogy ki fizette. Igaza van az elsőnek ha az ő kártyájával/ pénzével vetted akkor az lopás. Ha a saját pénzeddel vetted akkor nem értem hogy miért aggódsz. Nem kellett volna hazudni róla, mert rá fog jönni azzal hogy hazudozol csak rontassz a helyzeten.
2017. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Kicsit fejtsd már ki hogy pontosan mi van mert én így nem értem

Hány éves vagy? Ki fizette a ruhákat? Miért kell apukád beleegyezése ehhez, illetve miért nem egyezett bele?

Hogyan látta meg a csomagokat ha nem volt otthon? Ha látta a csomagokat nem tűnt fel neki hogy 1 helyett 2 van? Meg most akkor a tok megjött vagy nem?

Miért jönne rá? A ruhákat szépen, fokozatosan, nem feltűnően kezded viselni, maximum ha megkérdezi honnan van és még akkor se akarod bevallani akkor bekamuzod h melyik boltban vetted, a számlát eltünteted (ha van), a dobozt kidobod a kuka tárolóba vagy messzebb lévő kukába amikor nincs otthon .

Anyukáddal miért oszthatsz meg mindent apuddal nem? Mit értesz az alatt hogy nehogy megsértsed a szívét?


Amúgy ha tényleg rájön akkor csak az észérvekkel próbálkozhatsz, amit te is leírtál hogy sokkal olcsóbb, 1 ruha árából 5öt is tudtál venni

2017. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Most így többször átolvasva jól értem hogy a 2 csomag közül egyik sem a telefontok? Mindkettőben ruhák voltak? Szóval most apád azt hiszi megjött végre a tok, közben meg nem? Gondolom megakarja nézni, hát nem tudom addig mit találj ki, ezért nem kellett volna hazudni.

Amúgy kb hány nap míg megjön?

2017. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazudsz neki és titkolózol, meg titokban költöd a pénzét, akkor ne csodálkozz, hogy nehéz vele megbeszélni a dolgokat...

Próbálj meg őszinte lenni és akkor majd rendeződik a kapcsolatotok is.

Jobb, ha magadtól vallod be még most, mint ha lebuksz...

2017. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Hogy tudtál rendelni? A kártyáját is lenyúltad? Mert az úgy szép.


Szánalmas vagy és megérdemled, hogy leszúrjanak, de nagyon.

2017. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. Dolgoztam a nyáron és a fizetesembol vettem. Csak engedélyt kell kérjek ha vásárolok valamit,es nem tettem, de már megoldodott.
2018. jan. 14. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!