Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit tennétek, ha?

Szülők! Mit tennétek, ha?

Figyelt kérdés

Ha rajtakapnátok a 13-4-5 éves lányotokat, hogy éppen "felfedezi a testét"? Mondjuk benyittok hozzá...

Az a helyzet, hogy szerintem anya meglátott, és most nem tudok a szemébe nézni. :/



2017. jún. 20. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

anyud valoszinuleg erettebb mint te

nyugodtan menj nezz a szemebe

ezen nem akadt fenn

2017. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

nem bunko akaram lenni

ugy ertem megszult teged, tudja mi a szexualitas

o is volt 13-4-5 eves, o is atesett ezen a felfedezi a testet dolgon

2017. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez teljesen természetes. De legközelebb inkább lefekvés után csináld, jobban jársz:-)
2017. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék. Próbálnék teljesen természetesen viselkedni vele, hogy lássa, még csak kellemetlenül sem kell éreznie magát. És egyébként nem nyitnék rá, ennyi idős korában már figyelnék erre, pl pont ezért.
2017. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem neki is kellemetlen szituáció volt, ugy mint neked...

vagyis neki lehet hogy jobban furcsa volt a helyzet...

beszélgess el vele, de tudja ő is hogy miről van szó!

2017. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csinálnék, mintha nem vettem volna észre. Szóval nem tennék semmit sem.

Én is csináltam ilyet tiniként :)

2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kovpet ***** válasza:
89%

Teljesen természetes, hogy maszturbálsz. Az már kevésbé, hogy nem zárod be ilyenkor az ajtót. Ha bezártad volna, elkerültétek volna ezt a mindkettőtök számára kínos szituációt.

De nincs a dologgal további tennivalód, mindenki tudja, hogy csinálod. Mindenki csinálja. Csak nem nagyon szeretjük közben látni a hozzátartozóinkat :)

2017. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ciki szitu, ha meglátja valaki, de mindenki csinálja, valószínűleg anyukád is.
2017. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha nem kapnak rajta, akkor is tudják, hogy a lányok-fiúk miket próbálnak ebben a korban. Nincs ezen semmi szégyellnivaló. Persze kellemetlen helyzet, de nem fogja anyukád sem felhozni, nem kell beszélnetek róla, majd elfelejtitek.
2017. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb kopognék. Meg megmutatnám az ajtózár működését.


Amúgy nincs abba semmi. Egyik ismerősöméknél volt ez téma. Szépen meg lett beszélve a gyerekkel hogy nincs abból semmi. Hacsak nem valami "izé" anyukád van, akkor ő is megérti. Ő is volt gyerek, tudja hogy mi van. Fiúknál is igaz.

Amúgy ha akkor nem szólt akkor 99% hogy volt egy kínos pillanatotok és ennyi.

2017. jún. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!