Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, miért nem engeditek...

Szülők, miért nem engeditek az együtt alvást arra hivatkozva, hogy 'ki tudja mi történik ejjel'?

Figyelt kérdés

Miért nem akarjátok, hogy a gyereketek lefekudjon a párjával?

Igy legalább tudjatok, hogy normális körülmények között és ha bármi tortenne, ott vagytok, hogy segítsetek neki(k)

Most itt nyilván nem 14 évesekrol beszélünk, hanem 17-18 evesekrol és az alap, hogy valamilyen módon (fog.gatlo/óvszer) védekeznenek


Vagy valami más oka is van annak, hogy nem akarjátok az együtt alvást? (Tegyük fel, hogy nem az az ok, hogy egy 'idegen' aludna ott és ez zavar titeket)



2017. jún. 22. 11:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a védekezés az nem mindenkinél alap...
2017. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nalunk a barátommal ez alap lenne, mivel jelenleg nem tervezünk lefeküdni egymással.
2017. jún. 22. 11:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, újat mondok számodra..

A SZÜLŐK nem egyformák. Akik tiltják az együtt alvást, mindegyiknek más az indítéka.

2017. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Mert a lakás nem kupreláj. A fene akar hálóingben / alsónadrágban egy idegent kerülgetni. És idegesít, hogy ideáig fajult a női nem. Megdugatja magát sok 1-2 hónapos járás után és csodálkozik, hogy miért nem tisztelik a férfiak. A könnyű prédán nincs tisztelnivaló. Igenis nagy dolog fiúk ágyába bújni egy lánynak. Ennek felnőtt, komoly párkapcsolatban lenne helye.
2017. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
szerintem csak egyszerűen kínos nekik a gondolat hogy a gyerekük a mellettük lévő szobába szexuális életet él..
2017. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Jó vicc, hogy nem akartok szexelni. Na persze.
2017. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6. Akkor ne hidd el 😂😂

Én tudom, hogy mit akarok és mit nem 👌🏻

2017. jún. 22. 11:36
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha meg le is akarnék vele feküdni, nem lennénk annyira hülyék, hogy pont akkor tegyük, amikor anya ott van a mellettem levő szobában.
2017. jún. 22. 11:38
 9/26 acelsziv ***** válasza:
61%
Mert maradiak és azt hiszik, hogy csak éjjel lehet dugni...
2017. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Mert a szülő az szülő marad és te mindig is a gyereke leszel. A védekezésről meg ne is beszéljünk már, akkor nem lenne itt naponta 30 kérdés azzal, hogy időben kihúzta, ugye nem lehetek terhes? Aztán a kisezer kérdés, hogy volt gumi vagy tabletta, de mégis terhes lettem.

Bele kell egy kicsit gondolni abba is, hogy a szülőnek ez milyen. A felelősség az övé, még egy 17 éves, sőt egy 18 éves is gyerekes gondolkodású. Senki sem tenné tűzbe a kezét két hormonoktól túltengő tiniért.

Tinik vagytok, a lány összecsukja a lábait és nem kell itt a felnőttesdit játszani. Ha majd mindketten lelkileg és agyilag is felnőttök, befejezitek a hisztizést, hogy jaj már milyen szar, hogy nem engedik, hogy lefeküdjek a barátommal, akkor majd elég érettek lesztek hozzá. De amíg anyuci engedélye kell ahhoz, hogy lefeküdj a barátoddal, addig ott nem lesz semmi.

2017. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!