Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, miért nem engeditek...

Szülők, miért nem engeditek az együtt alvást arra hivatkozva, hogy 'ki tudja mi történik ejjel'?

Figyelt kérdés

Miért nem akarjátok, hogy a gyereketek lefekudjon a párjával?

Igy legalább tudjatok, hogy normális körülmények között és ha bármi tortenne, ott vagytok, hogy segítsetek neki(k)

Most itt nyilván nem 14 évesekrol beszélünk, hanem 17-18 evesekrol és az alap, hogy valamilyen módon (fog.gatlo/óvszer) védekeznenek


Vagy valami más oka is van annak, hogy nem akarjátok az együtt alvást? (Tegyük fel, hogy nem az az ok, hogy egy 'idegen' aludna ott és ez zavar titeket)



2017. jún. 22. 11:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Majd ha anyádat magadhoz kell venned idős korában valami okból és ő jönne azzal, hogy a barátja vagy barátnője nálatok alszik egy két hétig vagy akár hosszabb időre beköltözik hozzád, akkor te milyen fejet vágsz?


Ugye a te lakásodba azt engedsz be akit te akarsz? Hát a szüleid is annak ágyaznak, etetnek, fizetik a rezsit utána, kerülgetik a fürdőben, konyhában, szagolják a büdös lábát stb akinek ők akarják.


Ha lefekszel bárkivel az a te felelősséged. Ha teherbe esel az is. De ha bajba kerülsz és a te nagy szerelmed hirtelen lelép azért jó, ha anyu, apu kéznél van és kihúz a szószból?

2017. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%
Én biztos még fogom engedi a fiamnak hogy ott aludnanak a barátnők.És ha lesz lányom Neki is,hogy itt aludjon a barátja.Inkább,minthogy Ők aludnanak máshol.Ha a gyerekeimnek fontos Valaki az életében,azt nem idegennek fogom tekinteni!
2017. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

"körülmények között és ha bármi tortenne, ott vagytok, hogy segítsetek neki(k) "


Miben? Felallitanu es bedugni a kukit?

2017. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

22 ugye nincs gyereket?

100% nincs dumalja akkor ha kamaszt nevelsz

2017. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
6%

24-es!

De van gyerekem.

De nekem ne mondja senki,ha egy kamasz a barátjával/barátnőjével akár lenni,akkor nem oldja meg,hogy Vele legyen.Én igen is kíváncsi leszek a gyerekem aktuális barátjára/barátnőjére.Én is az első párommal vagyok együtt,Tőle vannak a gyerekeim....

Közeli ismerősöm 14 éves lányának is van barátja.Elmehetett a fiú családjával nyaralni.A szülők beszéltek egymással tisztázták a dolgokat.A fiú egyébként megérezte az ismerősöket,hogy megcsókolhatja e a lányát.Miért nem lehet a mai világban normálisan kezelniük a szülőknek a gyerekeiket és érzelmeiket....

Volt egy osztálytársam 16 évesen egy játszótéri bokorban vesztette el a szüzességét.Pár hónap múlva teherbe is esett.Na ez jobb verzió???

2017. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki bokorba megy az tuti nem normalis nevelest kapott es szornyu erkolcsi normalat es ertekeket.

Egeszseges lany nem uton utfelen szexel.

Egyuttalvas pedig legyen a felnott emberek kivaltsaga.

2017. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!