Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kérdezi meg, hogy...

Miért kérdezi meg, hogy bejöhet-e a szobámba, ha igy is úgyis bejön?

Figyelt kérdés

Jött egy vendég, és én szokás szerint elvonultam a szobámba. Anyám megakarta mutatni a szobámat neki, ezért benyitott, hogy bejöhetnek-e. A válaszom erre az volt hogy nem, mire ő: "de, bemegyünk".

"akkor minek kérdezted?! Azt mondtam, hogy nem!"

Erre nagyon dühös lett, én pedig végül beengedtem őket, félve a következményektől.

Miután elment a vendég, ismét neki szegeztem a kérdést, mire ő és a nevelő apám bunkózni kezdett, hogy csak illemből kérdezte meg, de úgy is bemegy ha beakar, tök mindegy mit mondok.

Folyton ez történik, akárki jön, megakarja mutatni a szobámat meg az állataimat, tök mindegy neki hogy elől vannak a személyes tárgyaim, zavarnak és nem akarom hogy lássanak engem otthoni viseletben.



2017. jún. 22. 12:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
2-3 ezer forintért veszel egy zárbetétet az ajtóba és akkor be tudod zárni ha úgy van. Nem fogják úgy se rádtörni az ajtót, probléma megoldva.
2017. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem ismered őket. Ha ezt tenném, leszerelnék az ajtómat büntetésből. Egyszer már leszedték, mert túl erőszakosan csuktam be.
2017. jún. 22. 12:25
 3/35 anonim ***** válasza:
14%
Megadtak a valaszt a kerdesedre.
2017. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%

Paraszt szokás, szerencsére az én szüleim nem ilyenek, várnak a válaszra, ha nem akkor nem... Ha becsukják az ajtajukat én sem rontok be. Javaslok egy zárat, aztán fejen állva is rángathatja a kilincset:D

Nem értem miért nem lehet tiszteletben tartani másnak az intimszféráját. És ez a" míg az én kenyeremet eszed..." klisé sem állja meg a helyét.

2017. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A vita folytatásában valóban felmerült a kenyér keresés érv, de erre sajnos nem volt kontrám :/
2017. jún. 22. 12:29
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Haha, mondon én. Sok szülő szereti ezt bedobni:D:D
2017. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, hogy kopogás nélkül ki-be jár a szobámban, de az, hogy vendégeket invitál be, és még az engedélyemet is kéri hogy azt semmibe vegye, tényleg felhúz. Ha nem engedtem volna be őket, és kitartok, kitudja milyen büntetést szabott volna ki rám.

Az pedig, hogy még nekik áll feljebb, és kioktatnak engem, hogy tanuljak illemet, az a pofátlanság netovábbja.

2017. jún. 22. 12:42
 8/35 A kérdező kommentje:
és elnézést, nem panaszkodni akarom, (arra lennének jobb történetek) csak megerősítést szeretnék, hogy nekem van igazam, mert olyan durván ráförmednek, hogy biztos hogy ők is komolyan gondolják.
2017. jún. 22. 12:46
 9/35 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos az ilyen hülye szülőkkel nem lehet mit tenni.

Van egy olyan gyanúm, hogy te nem leszel mamahoteles...

2017. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy?
2017. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!