Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
Felhívott anya hogy 4 kor vigyem el a fodrászhoz.Mondtam neki, hogy oke 16:00 kor a háza előtt leszek. Ott voltam időben, felhívom hogy: "na anya kész vagy?" Erre azt válaszolja hogy elvitte apa nem kell már menjek. Kérdeztem tőle (szépen) "anya miért nem szóltál akkor?" Erre rám ordít hogy: "ó, hagyjál már.. te mindig veszekedni akarsz, kezdjek már megint hogy miért nem szóltam" és rám rakta a telefont.
2017. jún. 22. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell tanulni nemet mondani annak, aki nem tisztel, csak kihasznál. Nem veszekedve. Asszertív módon, őszintén. "Nekem ez rosszul esett, nem szeretek feleslegesen utazgatni. Legközelebb, kérlek, ne nekem szólj, mert nem fogok jönni." Es a kulcs, hogy tényleg nem mész, ha majd hív. Mert fog. Tesztelni fogja.
2017. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már hallom előre a válaszát: "akkor ne gyere, jó hogy én felneveltelek"
2017. jún. 22. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Érzelmi zsarolás lenne. Akkor hivatkozz a korábbi esetre.
2017. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Arra pedig válaszolsz szépen, hogy persze, aztán megint megszivat, mint a múltkor.
2017. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell rá reagálni. Tisztázni kell a játékszabályokat és aszerint élni. És akkor nem kerülsz többé ilyen helyzetbe. Ennyi a titka. Mondogassa a zsarolást, ez teljesen lényegtelen. Nem kell rá válaszolni.
2017. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

"Rossz a kuplung."

Ez nem válasz a kérdésre, de mivel nem ismerem, az okát sem tudom. Csak azt, hogy ha nagyon szépen bocsánatot kérne, akkor fuvaroznám legközelebb, egyébként ott a troli.

2017. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!