Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna ha a 21 éves fiadnak...

Zavarna ha a 21 éves fiadnak 28 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
A fiam tegnap hozta haza, már 4 hónapja együtt vannak.Igazából aranyos lány csak nem is tudom...Nem túl fiatal hozzá a fiam?

2017. jún. 23. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Miért zavarna? Mit tudnak ezen kattogni a szülők, komolyan hihetetlen... Jobb lenne ha valami 18 éves hülye liba lenne ugye?
2017. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha látom,hogy szeretik egymást,akkor nem zavarna.
2017. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ezen minek aggódsz? A fiad még csak 21, legalább 100 nőt meg fog még kettyinteni, mire végleg megállapodik.
2017. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha működik működik, ha nem nem.
2017. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez nem is nagy különbség. Csak 7 év.


Mi lenne ha a fiadban megbíznál. Lehet érettebb mint amennyi valójában. A lány meg lehet lelkileg pont 21 éves szinten van. Szerintem a kor és a lélek kora egészen különböző.


Szerintem a szerelem relatív.


Tudod mennyien élnek párkapcsolatban, és van aki között 10-15 év különbség van és együtt vannak már 10-en x éve, mint család.


Ha rendes, kedves, udvarias lány nem értem miért probléma.

Nem egy mamikába szerelmes a fiad nem?


Ha lenne gyerekem,fiam én nem csak az anyukája lennék, hanem a legeslegjobb barátja is, akivel bármit, mindent megbeszélhetne.

Szóval engem nem zavarna, ha tényleg szeretnék egymást.

Sőt a lánynak is a legeslegjobb barátja lennék.

Szerintem hagy időt magadnak átgondolni, hogy ez már nem ugyanaz a világ, mint amibe mi felnőttünk.

Szerintem jóval több szabadsága és lehetősége van ma már a fiataloknak, mint anno nekünk volt.

Miért ne járhatnának együtt.

Amúgy meg ha igazán szeretik egymást, ugyse tehetsz ellenük semmit. Inkább hagyd, hogy a fiad boldog legyen.

A legnagyobb tisztelettel írtam csak. Minden jót.

2017. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Miért van az, hogy ez így fura, de ha a pasi idősebb ugyanennyivel, vagy aká 10 évvel is az is teljesen normális?!


Röviden: Nem a te dolgod!

2017. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyen kérdések zavarnak.
2017. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha normális miért ne, amúgy magánügye. ha nekem nem tetszik, szólok és kész, vagy koppan vagy nem. Felnőtt fiatal srác, hol van még a megállapodás. :)
2017. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem túl fiatal hozzá.
2017. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Baràtnőm férje 8 évvel fiatalabb baràtnőmnél ,de nem látszik közöttük a korkülönbség ,nagyon szépen élnek ,kislányuk 5 éves .Nem,nem zavarna a korkülönbség .:)
2017. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!