Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogy viselnétek, ha a...

Szülők! Hogy viselnétek, ha a legkisebb gyereketek is kirepülne, mert kollégiumba menne?

Figyelt kérdés

16/L vagyok és jövőre kollégista leszek. A bátyám már régebben elköltözött. Anyukám nem dolgozik olyan sokat, tehát inkább itthon van. A nevetőapukám áltában itt van, de mostanában nem mindig.

Kb minden második hétvégén fogok hazajönni.

Ti hogy élnétek meg, hogy már a "kisgyerek" is elköltözik, ráadásul ilyen fiatalon?


2017. jún. 25. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre elmentek, miénk a ház :) értelmes szülö felfogja hogy a gyerekek felnönek, és nem hisztizik ilyenen.
2017. jún. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a hiszti, de nem lenne fura hogy üres a ház? :D
2017. jún. 26. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kollégista lesz a lányom szeptembertől. Igaz marad még itthon 2 gyerek, de egyrészt Juhé, had menjen, had élje az életét, én is éltem az ő korában, és is koleszos voltam, és nagyon jó volt, másrészt meg basszuskulcs. Már ilyen nagy, meg azért sokkal csendesebb lesz nélküle, ő az örök csacsogó itthon. De ez az élet rendje. Nem a világ végre megy, csak pár km-rel odébb. Nem halni készül, csak koleszba. Hétvégente hazajön, és ha nekem arra van dolgom, meglátogathatom, ha ideje engedi. Amúgy meg ott a telefon, és internet. Szóval a mai világban, ahol ennyire könnyű, és olcsó a kapcsolattartás, nincs valódi elszakadás.
2017. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Az nem kirepülés hogy koliba megy, mert ugyanúgy én tartom el, az én felelősségem max annyi hogy hétköznap nincs otthon. És ez nem rossz, nem kell minden nap munkából hazaesve hulla fáradtan főzni, takarítani a gyerek után, úgymond már csak a kellemes része marad meg a dolognak, mikor itthon van finomakat főzök neki, beszélgetünk stb.
2017. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezen mit elviselni. Évei voltak ehhez a gondolathoz hozzászokni. Az a beteges, ha ez valakinek gondot okoz.
2017. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Középsulis koli az könnyebben elviselhető mint az egyetemi :D

Szüleim mind középsulisként kolisok voltak. Amikor egyetemre mentem és kb havonta mentem haza, gyakornokként is dolgoztam, tehát önálló voltam anyagilag is, na az a kirepülés :D

2017. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!