Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarnak a szüleim és...

Miért akarnak a szüleim és mindenki arra rábeszélni, hogy kollégiumba menjek két év múlva, amikor tudják, hogy egy héten keresztül nem bírok olyanokkal lenni akiket alig ismerek? 13L

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 06:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Mert meg fogod őket ismerni. Nyilván nem mindenki fog tetszeni, de azért találsz barátságokat.

Kollégista múlttal nagylányként életrevalóbb leszel.

Úgy gondolod, akkor is ajánlanák, ha tudnák, hogy árt neked?

2016. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok, kiegészítés:

Meg lehet, azért szeretnék, hogy távolabbra kerülj, mert az a hely ahol éltek, kevés fejlődési lehetőséget nyújt egy igazán tehetséges ifjú hölgynek. Bár nem szeretem, de a nagyvárosban több mindenre nyílik rálátásod, és a társaid számos helyről érkeznek, vegyes csapat lesz majd.

2016. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

valoszinu nem a kollegium a lenyeg hanem a suli.


Gondolom a lakhelyeden nincs ertelmes tovabbtanulasi lehetoseg.

2016. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem életem legszebb 3 éve volt a kollégium :3
2016. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A koleszban sok emberrel ismerkedhetsz osdze es lehet hogy egyszer hasznodra válik. Lehet mikor meg leszel szorulva egy ilyen barátnő fog teged kidegiteni. Vagy egy ilyen lanyon keresztul kapsz munkat is. Es sok eséllyel az iskola miatt lenne. Mert mondjuk velencerol jarnal fel pestre akkor korabban kene kelned mintha koleszos lennel. Tobbet tudnal aludni. Ha valamit nem értesz a többiekkel atbeszelitek.
2016. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert koleszban nem ismeretlenekkel vagy, hanem sok esetben életre szóló varátokat szerzel... Arról nem is beszélve, hogy sokkal előbb leszel képes önálló felnőtté vállni, mint azok, akik még 25 évesen is anyuci szoknyája mögött bújkálnak...
2016. jan. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

akkor legyél bejárós.

neked lenne könnyebb,hogyha reggel tovább aludhatnál mert közel van a suli.. meg délután is hamar visszaérnél a koliba. nem kéne utána utazgatni haza.

de mondom, ha nem tetszik mondd meg,hogy bejárós szeretnél lenni. összegben nekik még olcsóbban is jön ki, ez se lehet indok.

2016. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
9. Akkor ne vállaljon gyereket, ha 13 év után meg akar tőle szabadulni.
2016. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Nagyvárosban, nagyváros közelében vagy egy rozzant kisvárosban laksz? Nem mindegy. Én pl. 40 percre lakom a sulitól Pesten, de te?
2016. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Mert a saját önös érdekeiket és önző elképzeléseiket nézik, nem azt, hogy te mit szeretnél.

Én azt mondom: állj ki magadért!

2016. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!