Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya úgy csinál, mintha...

Anya úgy csinál, mintha kisbaba lennék, pedig már 13 vagyok! Hogy adjam a tudtára, hogy ez már nem oké?

Figyelt kérdés

Szóval leginkább az zavar benne, hogy amikor valami szexualitással kapcsolatos téma van, akkor nagyon gáááz... Bővebben:


A fiúknak még mindig KUKIJUK van. A lányoknak meg még mindig NUNIJUK. A sztriptíztáncosok, meg örömlányok azok VETKŐZŐS NÉNIK. A maszturbálás az azt jelenti, pl egy fiúnál, hogy SZERETGETI A KUKIJÁT.


Szóval ezek számomra eleg zavarok. Mert mar volt felvilágosító óránk amúgy is (nem tanórán), tehát "tudok mar mindent". Anya meg ugy csinál, mintha hulye lennék, vagy legalábbis óvodás, es annyira, de annyira zavar...


Jaj, meg mikor a (kan) kutyánk onkielegitest végez, akkor utana tudjatok, jon sperma. Erre anya mit mond? NYALÓKÁS A KUKIJA. (Pedig szóba sem került, csak egyszer csak mondja.)


Emberek. Kell még tovább taglalnom ezt az egészet?


Kérdésem pedig az volna, hogy hogyan érzékeltessem vele, hogy ez az egész mar óvodás kategória? Meg hogy azért kezelhetne "felnottesebben". Tudom en, hogy nem vagyok egy 18 eves, de ez mar azért gaz...


Köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 27. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Érthető, hogy ez zavar téged, viszont képzeld el, milyen nehéz lehet anyukádnak is beszélgetnie veled erről a témáról :) Sok szülőnek okoz ez nehézséget, és ezeket a kifejezéseket nem csak azért használja, mert téged akar kímélni, kisgyereknek gondol, hanem mert saját zavarát akarja palástolni, saját maga miatt is mondja ezeket így.


Szerintem nyugodtan leülhetsz vele beszélni erről, és elmondhatod neki, hogy már sok mindent tudsz, és örülsz annak, hogy vele is beszélhetsz a szexről, de örülnél, ha egy érettebb szinten történne ez, és normálisan nevén neveznétek a dolgokat.

2017. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

"Erre anya mit mond? NYALÓKÁS A KUKIJA."

:D:D:D


Talán minden ilyen helyzetben javítsd ki, és egyszer csak majd észbe kap.

2017. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk úgy, hogy ha neten tudod anyukádat égetni, mert zavarban van előtted, akkor nézz utána a dolgoknak te magad. Vagy mi lenne ha olyan nagylányként viselkednél ahogy a korod alapján kellne, és egyszerűen szólnál, hogy "anyukám, ne haragudj, de nagyon kínos számomra ha úgy beszélsz hozzám mint egy pici gyerekhez. "


Azt meg hogy mindent tudsz... Tudom , érzékeltetésnek szántad, de hidd el nagyon sok dolgot nem tudsz a szexualitással kapcsolatban :)

2017. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dzseri ***** válasza:
93%

Egy örökzöld:

"A fiúknak fütyijük van, a lányoknak meg puncijuk!"

:-DDD

2017. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
8%

Majd ha dolgozol fizetsz a rezsibe...akk már nem leszel kisbaba.

13 évesen mit akarsz a szexuális témával. Ne rohanj előre. Főzni mosni takarítani tudsz?

Az a te korodnak a megfelelő.

Én ennyi idősen a tűző napon lányként vát vágtam még az apám részegeskedett.

2017. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
#5 ezek szerint te kisbabaként vágtál fát a tűző napon mert annyi eszed nem volt hogy otthagyd az alkoholista apádat
2017. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Amég Nem ismered a helyzetet ne magyarázz!

De tudnám minek is nézek fel ide. Csak felboszantom magam,hogy hol tart a világ. Pedig nem vagyok öreg motoros.

2017. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
"Pedig nem vagyok öreg motoros." - Szólt a vénlány :D.
2017. jún. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Képzeld 23 vagyok. De nem birom a sok hülyegyereket akik abban a hitben vannak,hogy a szextől, a neveletlenségtől lesznek felnőtek. De nem is foglalkozok veletek felesleges majd az élet adja a leckét.
2017. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne azzal kezdd, hogy kezelj felnőttesebben, mert baromira nem vagy felnőtt.


Inkább azt, hogy "anyu, ezek az elnevezések nagyon bugyutának hangzanak. Egy 6éves kisgyereknek még rendben van, de én már serdülőkorban vagyok, és felvilágosító óránk is volt, tudom a rendes nevüket a dolgoknak. Légyszíves ne ilyen szavakat használj, mert már kínosak / röhögőgörcsöt kapok tőlük".

2017. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!